Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ABS breaking system faulty


mikicek

Recommended Posts

Mám prozatím ten samý problém na C8 ASR ESP system faulty, můj mechanik mi tvrdí, že je to zapříčiněno výměnou ovladače směrovek, který jsme měl špatný, ale já tomu zajisté nevěřím, vyměňoval mi ramena, tak jsem myslel, že nějaké čidlo nebo něco, ale prozatím jsem to neměl ani na diagnostice, tak jsem rád, že se to tu objevilo a najde se i řešení.

Motomoto : chápu že forum je Tvůj domov, ale já jsem forum také procházel a hledal a také mi to žádné adekvátní vlákno nenašlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prozatím ten samý problém na C8 ASR ESP system faulty, můj mechanik mi tvrdí, že je to zapříčiněno výměnou ovladače směrovek, který jsme měl špatný, ale já tomu zajisté nevěřím, vyměňoval mi ramena, tak jsem myslel, že nějaké čidlo nebo něco, ale prozatím jsem to neměl ani na diagnostice, tak jsem rád, že se to tu objevilo a najde se i řešení.

Zajímavé. Taky mi měnili rameno. Přesněji levé. Cestou domů EPS system fult. Dojel sem bez problémů. Od té doby se mi to znovu neukázalo eps je v pohodě. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem byl na diagnostice a našlo to chybu 5136 snímač úhlu otočení volantu pak chvíli laboroval v diagnostice a mazal chyby a nakonec se prý jedná o špatnou sbíhavost, to znamená že po výměně ramen se sbíhavost rozhodila, doporučil mi kvalitní udělání sbíhavosti, né žádnou tyč v garáži a pak mám přijet že se doladí nastavení volantu a úhlů otočení a pak by to mělo fungovat. Zatím mě to stálo 300,- tak uvidím co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak závada konečne odstránená.

Bol som na DIA v servise a vraj žiadne závady, a ešte som si za to zaplatil :bacha a hláška vyskakovala stále.

Tento týždeň som bol opäť na DIA, ale u odborníka - súkromník kúsok odo mňa, a závad plný displej. Okrem iných aj Nekorektný signál brzdového spínača. Výmena za 18,- € a je po problémoch :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...