Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drnčení v sedačce spolujezdce u Coupe


Ducatista

Recommended Posts

Chlapi, nesetkal se někdo z Vás s tím, že v kožené sedačce spolujezdce s elektrickým pojezdem něco při jízdě i po malých nerovnostech zadrnčí? U 106 je takových zvuků plno, tak si toho nevšímám, ale 406 je docela tichounké auto a začíná mi to lézt strašně na nervy a ani za boha nemůžu přijít na to, čím to je. S kámošem jsme se na to dívali, pod sedačku, okolo ní a na nic jsme nepřišli. Přitom ale stačí na sedadlo jen lehce položit ruku, a je po drnčení. Ale netuším odkud to přesně jde, když totiž auto stojí, tak může s sedačkou třepat a kývat jak chci a žádný zvuk z toho nejde a proto nedokážu přesně lokalizovat, odkud přesně to jde... :(

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale možná jsem to napsal nepřesně, ono stačí na sedačku položit ruku i zepředu od kastlíku spolujezdce, nebo nahoru na opěrák zad jakoby vedle opěrky pod hlavu - prostě ji malinko zatížit, a už nedrnčí - takže to není že by to drnčelo jen něco v sedáku, jak píšete že by to dělaly dráty topení. Já už fakt nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...