Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

LED pro osvetleni interieru


zedik

Recommended Posts

Ano skusal som,ale nereagovalo to a naopak, ked som nstartoval, potom sa mi stalo ze mi pocas jazdy svietilo svetlo vzadu a musel som ho manualne vypnut. Ale skusim sa s tym takymto sposobom este pohrat. 

Upraveno uživatelem ErikTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze som nic nevyriesil.ked mam klucik v polohe 1 a otvoria sa zadne dvere, rozsvietia sa svetla vzadu a aj vpredu. Ak je klucik vypnuty alebo vobec nie je v zapalovani, proste ked pridem do auta a otvorim ktorekolvek dvere,rozsvieti sa iba svetlo vpredu a vzadu nesvietia.vie mi s tym niekto poradit,ako to urobit, aby ked otvorim ktorekolvek dvere na aute mi svietili sucasne vsetky svetla v intetieri resp. aj tie vzadu sucasne so svetlom vpredu? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

ja som dal spet klasicke ziarovky a ajtak to nesvieti podotikam ziarvky su dobre poiska F17 aF16 je ok odojil som bateriu nechal som niekolko minut odpojenu stale nic len stale nesvietia clony pri zrkadlach stropne predne a bocne zadne a elektroluminiscenčné diódy vsetko ostatne svieti osvetlenie vo dverach aj  elektroluminiscenčné diódy vo dverach pristrojovka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Zdravím nechcem zakladať novú tému tak to napíšem sem. Nesvieti mi osvetlenie na nohy v zadu čo je v stredovom tuneli a ani priehradka pred spolujazdcom.myslel som že zlá ledka vybral som ju dal do dverí a tam svieti .Čiže nieje zla ledka . Zatiaľ som nemeral či tam ide šťava ale .... Poistka je pre celý interiér asi jedna .Alebo kde môže byť chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...