Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED pro osvetleni interieru


zedik

Recommended Posts

chtel bych vas poprosit, uz se tady o tom myslim zminovali pkr a skuci, ze instalovali ledky namisto klasickych zarovicek do interieru. jsem na toto uplny neznalek, tak poradte prosim.

tak a moje dotazy. sviti ty ledky mnohem lepe nez stavajici zarovky? protoze se mi zda, ze vecer je v tom aute proste tma.

no a pripadne jakou ledku byste doporucili a kde je sehnat? nechci do toho zas vrazit sileny penize, protoze ledky zrovna nejsou nejlevnejsi. diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já je měnil úplně všechny. Svítí to podstatně líp jak obyč žárovky.

Já si je nechal poslat z Chiny, deset ledek za 450,- + pošta zdarma. Maj jich tam mraky, zaleží jen na tobě, co si vybereš. Já kupoval různý, do hlavního světla jsem krom svítivosti koukal taky na to, aby trochu vypadaly. Když je to čirý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je fajn, že tam jdou LED.. ještě, že mám firmu na LED zdroje.. :-)) ale na cenu 450 za 10 ks se faaakt nedostanu ani omylem.. přeji dlouhou životnost.. bohužel někdy narazí člověk na číňany, které vydrží měsíc a papáá... ale tady za tu cenu a délkou svícení je to fakt jedno... jen mít to auto a dám ledky ganz všude:-) můžete mi někdo, prosím, napsat, kolik žárovek a s jakými paticemi kde všude do 508 přijdou?.. ještě nemám auto , tak to nemůžu spočítat, ale chtěl bych být připraven... díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával u SW 2x kufr, 2x přední dveře, 2x vnitřní nad zadníma dveřma, 2x osvětlení RZ, 2x přední vnitřní světlo na čtení, 1x přední vnitřní světlo hlavní a 1x přihrádka před spolujezdcem.

Všechno patice T10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže začal jsem...

1 diodovými LEDkami za 25Kč/kus, které jsem dal do schránky před spolujezdcem, na spodek dveří a do kufru... celkem 4ks za 100Kč

takto vypadají

IMAG0347.jpg

a výsledné efekty

ve dveřích

IMAG0362.jpg

ve schránce

IMAG0359.jpg

dále jsem pokračoval 5-ti diodovými LEDkami do RZ 130Kč/ks celkem 260Kč

IMAG0350.jpg

IMAG0363.jpg

a jako poslední 4 diodový LEDky do interiéru 35Kč/ks celkem 5ks za 175Kč

IMAG0351.jpg

IMAG0358.jpg

IMAG0356.jpg

celková proměna vyšla tedy na necelých 550Kč.

Chci také poděvoat kolegovi pkr za trošku info.

Co na to řikáte...? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...