Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207 SW


Guest slunocko

Recommended Posts

Guest slunocko

Zdravim . Cital som tu uz doho dost vela ale nejak mam v tom hokej .

Radio mam RD 4, kedze nema mp3 tak si cchem spravit aspon aux , docital som sa ze na aux mi staci len tento produkt http://www.saunika.sk/aux-adaptery/aux-vstup/aux-vstup-citroen-peugeot---1078/

K tomu cchem pouzivat fm transmiter ktory m vystup na aux .

AK by som cchel zapojit k tomuto autoradiu napriklad aktivny subwoofer slo by to ?

Velmi nerad by som menil original radio za neoriginal..

Za Vase odpovede a rady vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No subwoofer by si tam vedel napojiť, ale určite nie cez toto, lebo to je vstup a nie výstup. Pre napojenie zosilňovača alebo subwoofera potrebuješ výstup z rádia a keďže pochybujem, že sériové rádiá majú výstup na zosilňovač, potrebuješ urobiť výstup z koncového stupňa, čiže s káblov, ktoré idú od rádia do reproduktorov. Najlepším riešením je strihnúť káble na repro a nadpojiť káble na prívod signálu do zosilňovača. Ale dávaj si pozor. Potrebuješ totižto zosilňovač, ktorý má HI LEVEL vstup, pretože keď napojíš výstup z koncového stupňa autorádia na cinčový vstup (čiže LO LEVEL) zosilňovača, tak ti zhorí buď jedno, alebo druhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...