Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka-chip


Suchy1

Recommended Posts

Čau , chlapy , měl bych na vás takovej dotaz . Zhruba před 5 měsíci jsem si koupil peugeot 307 2.hdi 79 Kw , zjistil jsem že na autě je nová komplet spojka ale má to takovej jeden háček , někdo tam dal nějakou spojkovou sadu od valea ale není tam dvouhmotnostní setrvák je tam nějaká náhrada , nejspiš jednohmota . Předevěím mě zajímá jestli mužu jít stouhle spojkou do chipu ? Jinak spojka funguje celkem dobře ale když jezdím po městě a spojka se víc používá tak pak auto začíná pocukávat :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojka by tam měla byt odpružená, co jsem to měl u mechanika tak říkal že je to nějaká origo sada od Valea s odpružením , já jsem se toho ze začátku strašně lek , nevěděl jsem že to takhle poškubává , přemíšlím že bych koupil dvouhmotu a dal tam to co má byt . Akorád ta cena je děsivá . Přemýšlím o vrakáči , ale nevim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě kolegyně má oktávku z roku 98 najeto necelých 140 tis. ....

Ale buďme realisti, je naivní si myslet, že auto jako 407 ( nesrovnávajte s 106, Yaris a pod. ) bude mít za 7 let najeto 65 tis. Samozřejmě je to možné, ale velmi nepravděpodobné. Tím spíš nepravděpodobnější, že se stačí podívat na inzeráty. Téměř všechna auta mají bez ohledu na rok najeto 150 tis. a 90% motorů prodávaných v inzerci má kolem 85 tis. opět be ohledu na rok. Pokud je někdo naivní a myslí si, že zrovna on bude mít štěstí tak budiž mu přáno - naděje je mizivá, ale u sportky je menší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no souhlas s koblihem! navic auta ktera opravdu maji najeto mene a jsou vonavky jdou vetsinou prvne do rodiny, pak nasleduji zanami pak vetsinou nejake forum a nasledne bazar :D nekdo da za auto 600000 aby s nim nejezdil a jeste si priplati 60000 za naftovej motor? a jeste lepsi jsou nemecke a rakouske servisky :D nikdo tam stejne nevola ze? Ale vsechno si zpusobujou lidi sami tady si nikdo nechce koupit krasne udrzovane auto ktere ma pres 200000 kdyz prece v tech inzeratech maji o dost min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...