Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Delší šrouby na litý kola?


Badzik

Recommended Posts

Ono hlavně záleží na disku, na plechy bývají šrouby s kuželovou hlavou a alu peugeot mají většinou rovnou dosazovací plochu. Tudíž jiné šrouby budou nejspíše třeba. Obecně lze ale říci, že delší šrouby jsou potřeba jen v případě, když dáváš podložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjistější je koupit alu i se šrouby :). Nicméně jak říkám, překontrolovat si, jaká je dosazovací plocha u těch alu. Já mám doma 16\" alu origo na 406ku a tam je kužel, nicméně dostal jsem k nim šrouby s menší hlavou (na 17ku), origo na plechy tam asi taky dostanu.

FM158: To jsou přesně ty s rovnou dosazovací plochou, takové bude nejspíše Badzik potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ty šrouby na obrázku mi připadají jako s hlavou čtyřhran...nebo obrázek neodpovídá popisu..? nemáš problémy s klíči na kola, že jeden nestačí?

Já mám šrouby k zimním plechům/kolám s kuželem+hlava šestihran a na origo 16\" alu ariane mám šrouby s podložkou, rovná dosedací plocha a hlava šroubu taky šestihran .... hlavy šroubů stejné, takže mi postačuje jen jeden klíč na kola uložený v tom prostoru u pravého zadního kola za obložením ......

Ach jo....moc koukám a málo čtu, obrázek sice vypadá jako šroub se čtyřhranem, ale u toho je popis \"šestihran\" .... :roll jsem to ale ..:super

[upravil dne 25/4/12 06:25 od Milhausekkk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...