Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106sťákova 406stá :-)


106sťák

Recommended Posts

díky za pochvalu...byl sem v reklamě a tam si koupil zbytky folii a nastříhal proužky a nalepil...nic těžkýho a napadlo mě to jen tak;);)

A konečně sem zastrčil výfuk víc dovnitř a koncovky sme dali do roviny vypadá to mnohem líp :-)

[upravil dne 23/9/12 19:55 od 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls vysvětli mi slovo Muscle,vím co to je překlad ale že to je přirovnání zrovna k tomu :-)jinak díky moc...

dnes budu dávat do mezivrstvy ramínka steračů,torpedo pod okno,je vysušovaný a lízo,ale neim esli pujde zpět :-) to vše asi černej mat :-)

uvažuju že ta vlajka z masky pujde dolu a udělám tu vlajku na tom lízátku...japak by to asi vypadalo :myslim

[upravil dne 25/9/12 16:26 od 106sťák]

[upravil dne 25/9/12 16:31 od 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoso: Tohle a \"muscle\" ... nic proti, ale jsi trochu mimo, když píšeš o 406 v dehtu, že je \"muscle\" :) - mimochodem je to označení pro starý, poctivý nabušený ameriky ... prostě \"svalnatý\" auta ;)

Vlajku nech na masce, spíš sundej tu carbon fólii z kapoty a zadního víka ... to auto tím zase kleslo o X úrovní dolu, dle mě... :bojim

Jinak za mě je ten výfuk takhle lepší ale chtělo by to něco víc decentního :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a na mě tahle 406 působí svalnatě. Prostě to má jinej look, starej model se mi moc líbí a takhle poupravenej je zase posunutej trochu jinam. Záměrně sem nenapsal musclecar, páč ty maj jasnou definici původu a vzhledu. Dyť o nic vlastně nejde, na každýho to působí jinak. Kdybych napsal svalnatá, tak by bylo vše ok:aut Hlavní je že sem to pochválil, ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...