Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drátové dálkové ovládání


modroko

Recommended Posts

vyzera celkom pekne, ale myslim, ze kus neprakticke, vsimni si kolko malych tlacidiel pokope... budes sa musiet asi fakt sustredit, kym stlacis co budes chciet a to uz mozes rovno aj na radiu, v OEM radiach ako mam v aute je ovladanie jednoduchsie, nieje tam tolko malych tlacidiel tak blizko pri sebe... :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dálkové ovládání jsem už mohl u kámoše ozkoušet a ovládalo se mi velice dobře(i Díky tomu že nemám prsty jak víko od popelnice)...ale právě jsem četl na netu asi od 3 lidí že jim to právě fungovalo i na pioneeru tak bych to chtěl zkusit...a nebo koupit něco podobného přímo pro pioneer ale to jsem nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% funguje sony RM-X4S drivejsi X3S myslim taky ale X1S a X2S ne ty to meli jinak.pioneer a sony cca5-6 let dozadu to maji uplne stejne. problem je ze jako prislusenstvi uz to SONY 2 roky nenabizi uz nema ani v manualech k radium napsane jako prislusenstvi. A senhnat se to bud da jako nahradni dil pres sercis coz je cca 1200,- a jeste bez drzaku a nebo nekde bazarove popripade zapomenute v nejakem obchode. Predpokladam ze v tom odkazu to mit nebudou protoze pisou na objednavku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem si s tím chlapem a psal mi že je možnost to do týdne mít u nich na prodejně, takže pokud jsem tě dobře pochopil tento typ už by měl na mým autorádiu fungovat? :-) Bylo by to fajn, rádio u kámoše se mi tím ovládalo dobře a líp než štrachat rukou na rádio a koukat estli mačkám správnej čudlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu,tak ta páčka už obsahuje rezistory a výstup je Jack 3.5? tady je právě to, že pioneer má jiné hodnoty.. dělal jsem hromadu ovládání (většinou rozcházel origo páčku) na pioneery,ale na sony to nešlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkaz, angličtina není zrovna pro mě to pravé ořechové, abych byl upřímný jsem na ní blbej jak...Tož aspoň se po večerech po práci nebudu nudit :-) a trocha cviku nikoho ještě nezabilo:) Ovšem kdyby měl někdo jednodušší návod(napsán vlastníma slovama snad bych to pochopil) tak mi ho prosím pošlete do SZ. A všem moc děkuji kteří napsaly a poradily :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...