Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot ve filmu


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Marlin

mozna dva roky.... podivam se jestli to jeste najdu a zkusime s tim neco udelat ;)

:super:super:super:super:super:super:super:super:papa

nasel. Pokusim prepalit. :super

:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:aut:aut:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Ahoj,tak se koukejte na TRANSPORTER (kurýr) tam je to taky samej Peugeot a dobrá je scéna jak se honí s BMW 535 (už je to dlouho co jsem to viděl,tak doufám,že to označení BMW sedí)

Jo, honička byla gut, už jsem ji viděl dřív ale můžu se na ní koukat pořád :D Jen se to musí brát s mírou, je to jen film, ale je pravda že dobře udělané a ty služební 307 vypadaj fakt dobře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lexa

V tom kurýrovi ty malé policejní byly 1007, že? nemýlím li se. na 206 to nevypadalo, a nic jiného asi není?:myslim:myslim

Jako malé policejní mi nepřišli, ale na 99% jsem přesvědčen, že to byli 307ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: OK406

Inu je vidět, že 405 jen tak něco neujede. A to není jen v tomto seriálu, ale i v trilogii Taxi. A pak že 405 patří do starého železa, jak se tu nedávno na fóru psalo. Co vy na to 405kaři??:myslim:myslim:myslim:D:D:D

Co my na to?? I v prvním díle TAXI měl Daniel 406-ku :aut !

Edit: A když se tam objevila nějaká 405-ka, tak ji do pár sekund někdo naboural, sešrotoval a podobně.. Tak asi tak o 405kách.. :cool:

Edit2: A v TAXI 4 bude Peugeot 407.. Už se těším.. :papa premiéra v CZ kinech 12. dubna

http://youtube.com/watch?v=B7MH3Ip5gzw&mode=related&search=

Taxi4_407.400.jpg

[upravil dne 21.1.07 C.J.]

no na taxi4 by som sa moc netesil. Nahanacky skoro ziadne, samy pocitacovy trik... Najlepsia bola aj tak jednotka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jo a inac miluji ti filmi na styl KOBRA 11 :)

Raz sem koukal na jeden podivny film, kde byla klasicka akce :) Padocuh jel na KAWASAKI ZX 12 R ninja, 2 najrychlesie seriovo vyrabana masina na svete s tym, ze dobrovolne nechala prvenstvo hayabushe, a samozrejme padouch na motorce vystreli, a typek ze seriovim BMW starsi 5 tkove rady ho bez problemu dozene, a pak donho i naboura. A v zaberoch ma motorkar plnyn naplno a proste nemuze ujet :D :D :D

:xvul sorry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...