Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budu potřebovat noťas


Medvěd

Recommended Posts

ale vůbec nevím jaký (a hlavně za kolik).

Předpokládané využití - lepší psací stroj, na kterém by se daly u zákazníka on-line vyplnit formuláře potřebné k uzavření smlouvy. V krajním případě nemusí být ani on-line, mohl bych využít předdefinovaných souborů, na místě je vyplnit a ideálně i na malé tiskárně vytisknout.

Jako prvek přes který nejede vlak chápu velikost obrazovky (čím větší, tím lepší) - měl jsem půjčený nějaký drobek s (tuším !!) 12´´ obrazovkou a to bych byl asi za chvíli slepý. Nemám rád integrovanou myš, raději bych měl externí myšítko nebo se ve formulářích pohyboval šipkama.

Určitě není nutný počítač nový, když bude dobrá cena, starší kousek využiju úplně stejně.

[upravil dne 20/4/2012 14:45 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem mati kupoval asi pred rokem na aukru za 2500 komplet s prislusenstvim brasna atd. na to co pises bohate staci. hlavne pokud nechces uplne novej tak kupovat pres inzerat a ne pres napr gigacomputer tam obdoba toho co jsem kupoval mati stala 6000,- a jeste to nemelo ani sirokouhlou obrazovku :bojim

:xvul vim ze jsi se tady ptal na family frost, jen ze zvedavosti co to nakonec vyhralo?

[upravil dne 20/4/12 14:48 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To maš lepší tohle a se zárukou - http://www.repasovane-pocitace.eu/notebook-dell-latitude-e-5400-t7250-win-xp-pro-cz-p-177221.html

To HP je jednak dost starý a pak je to slabota, i když koukam zaruku má taky, ale nebral bych to

Nebo tohle - http://www.levnapc.cz/dell-latitude-d630-core-2-2.html

[upravil dne 20/4/12 16:12 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tehle firmy dostavame model 6930, a mnozstvi reklamaci prekracuje prijatelnou miru. Mimo jine se bezne vracely nove dodane pocitace, protoze jim neco nefungovalo.. Kolegovi menili po pul roce LCD panel... takze HP bych se osobne zdaleka vyhnul.

Stejne tak Acer, pokud tahle znacka jeste neumrela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej noťas sice jo, ale plasťák u kterýho ti ulitnou panty po pul roce, ty Delly jsou hořčíkový a dají se srovnat s noťasem dneska za 40000,- takže počitej trochu jinak

Jde o to že Medvěd to bude tahat po lidech a všude možně, navic jeho tlapy nejsou uplně jemný, takže to musí něco vydržet;)

[upravil dne 20/4/12 16:23 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tehle firmy dostavame model 6930, a mnozstvi reklamaci prekracuje prijatelnou miru. Mimo jine se bezne vracely nove dodane pocitace, protoze jim neco nefungovalo.. Kolegovi menili po pul roce LCD panel... takze HP bych se osobne zdaleka vyhnul.

Stejne tak Acer, pokud tahle znacka jeste neumrela.

i pro radka

hele mam acer a muj dalsi notebook bude acer vzal jsem nejlevnejsi notas co se dal sehnat a mam ho 4 roky! a zatim zadnej problem. pokud ho nepouziva prase tak nic neulitne. Ja nemam ani jednu prasklinku a to ho pouzivam docela drsne a skoro porad klidne vam to vyfotim. akorat jsem ukroutil privodni kabel Ja bych proste ojetej notas koupil do max 4000 - 5000. navic novej je parametrove jinde. ale samozrejme je otazkou co clovek preferuje

[upravil dne 20/4/12 16:26 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale maš ho na stole a nikam ho nenosiš, nebo se k němu chovaš jako k miminu. A už dost, timhle Medvědovi moc nepomužem

Dělal jsem, nebo vlastně ještě dělám v malem PC servisu, hromadu notebooků jsem měl rozebraných a opravených, jen tech Acerů se tam nějak udělala hromadka, hlavně těch vyšších luxusních provedení, nejspiš proto že maji mrtvou zakladní desku a nejdou za normalní peniz opravit

Pravda, je tam i pár HP jedno Lenovo atd, ale jsou po polití nebo pádu.

[upravil dne 20/4/12 16:28 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na stole nikdy nelezel mozna obcas na konferencnim stolku. :D jedine co mam ulomene je tlacitko na otvirani prilepeno vterinakem. Jo tim mu moc nepomuzem musi si sam promyslet co chce a co od toho ceka ja prave bral to nejlevnejsi nove protoze jsem si myslel ze to moje tahani nevydrzi nebo ze me ho nekdo ukradne ci tak neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni znackou bylo IBM, zejmena serie T4x, nez to prodali Cinanum. Jak je na tom dnes, kdy se jmenuje Lenovo tezko rici, zaregistroval jsem vzhledove zmeny a narust plastu, ale uz k nim nemam pristup. Kazdopadne s T4x bylo minimum starosti, proste fungovaly. Po nejakych ctyrech letech odesly dva nebo tri kusy na nevhodne zachazeni (pravidelne noseni notebooku za predni cast s otevrenym displejem). Ostatni funguji doted.

Pak nam do firmy zacalo dodavat HP a rozdil v kvalite byl patrny na prvni pohled. Plast, nesedici dily, nefunkcni periferie, ovladani hlasitosti se neda ovladat, co dodavka to jine zelezo uvnitr (v rozmezi mesicu) takze nesel pouzit stejny image...

Co se tyka ACER, par jejich notebooku mi rukama proslo. Treba proto ze tam odeslo podsviceni a vymena v servisu 10K... pritom stacilo vymenit vybojku a pripadne menic. Dilenske zpracovani na urovni plastaku...

Tim nerikam, ze u ACER nenarazis na kus co bude chodit na 100% roky. Jen je ta pravdepodobnost vyrazne horsi, nez u nekterych jinych znacek. A naopak, i u tech co bych z nich vybiral muzes narazit na spatny kus, ale je to mene pravdepodobne.

Takze za me Dell (ne nadarmo nabizeji i servis do druheho dne) a nebo nekterou z vyssich rad Lenovo (musel bych videt). Pripadne ASUS. Trosku neznamou je pro me Samsung, ktery ma jine veci na slusne urovni, ale notebooky neznam.

Ostatnimu je lepe se vyhnout dalekym obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Ale kdyz vidim cenu, tak bych radeji sahnul po tom Dellu co tu psal Hurvajz. U toho IBM bude dost pravdepodobne v haji baterka, takze bys musel u zakazniku hledat zasuvku.

Na kombinaci Word + Excel + internet ale vykonove postaci oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda musím trochu hájit ty HPčka :) Zrovna ten model co uváděl Medvěd je z jejich starší bussines řady a myslím, že se jim celkem povedly (6510/6710). Doma mám tu 6510 už asi tři roky a ve firmě jsme jich nakoupily před cca 4 roky několik a slouží dodnes. Sice už nesou hodně známek používání, ale kromě výměny baterky se na nich nemusely řešit žádné závady (nepočítám upadnutí na zem, polití apod.). Pro ty věci co na tom chce Mědvěd dělat to určitě stačí. Akorát na tu konfiguraci bych tam dal XPčka místo Vista.

[upravil dne 20/4/2012 19:21 od Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dnes jsem instaloval 3x Dell D620. Borec je koupil od ČEZu, 300,--Kč bez DPH za kus. K tomu byla docking station, klávesnice, myš a brašna. Vše jako nové, podle mě je měli jen zastrčené v dokině a nikde je netahali. Win XP, Centrino Duo, 1GB RAM, 60GB HDD. Ale nevím, jak baterka.

Poučil jsem ho, že pokud to půjde chci také několik takových. Ale nevím, kdy se dozvím výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...