Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kvetonova 807ma - prodaná


kveton

Recommended Posts

dík, doufám že jo, věřim tomu :)

dnes jsem jel s autem pro malou a ani bych nevěřil jakou měla z auta radost, prý jsem si koupil nejkrásnější auto :D hned si dala stoleček, zatáhla roletku a byla fakt spokojená

Niet sa čo čudovať....je to veľké rodinné MPV so svojimi výhodami v pocite bezpečnosti , milých doplnkov ,variabilitou priestoru atď......a aj preto mu vieme(my otcovia rodín) tých pár nedostatkov ktoré má ,veľkoryso odpustiť:papa

[upravil dne 21/4/12 10:04 od Juve]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem měnil konečně čísla na simce u webasta, zkusil jsem to a krásně seplo a topilo. Ráno vstanu, zavolám, dorazim po čase do auta a krásně teplíčko.

ale ouha, už mi bylo divný, že nejdou otevřít boční dveře, zkoušim startovat a nic...

naštěstí doma náhradní stará baterka, výměna a jelo se.

Ale co je mi divný, že by to takhle tu baterku vytřískalo? A nevíte jak tam funguje to plánování spouštění webasta, koukal jsem na to a nějak mě to nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

malý jdou celkem rozleštit, ty větší moc ne. Leštičku mam takovou obyčejnou, kupoval jsem jí od Kobliha už použitou.

škrábance budou přibejvat, protože zaparkovat mezi auta se rozumě nedá, je to prostě moc velký :) Já spíš parkuju u marketu vzadu kde je víc místa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa najviac štvú preliačinky na dverách od dverí vedľa parkujúcich ... Niektorí otvárajú dvere fakt ako burani....To už nepomože ani profi leštička...

A tie parkovacie miesta robia tuším čím ďalej užšie a užšie a potom parkujú majitelia luxusných limuzín na širších miestach pre vozíčkarov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa najviac štvú preliačinky na dverách od dverí vedľa parkujúcich ... Niektorí otvárajú dvere fakt ako burani....To už nepomože ani profi leštička...

A tie parkovacie miesta robia tuším čím ďalej užšie a užšie a potom parkujú majitelia luxusných limuzín na širších miestach pre vozíčkarov.

Ne ne, pozor dle starý ČSN je šířka kolmého stání 2,4 m, Dnes (od březen 2011) má být šířka kolmého stání 2,5m a krajní stání se má rozšířit ještě o 0,25m. :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa najviac štvú preliačinky na dverách od dverí vedľa parkujúcich ... Niektorí otvárajú dvere fakt ako burani....To už nepomože ani profi leštička...

A tie parkovacie miesta robia tuším čím ďalej užšie a užšie a potom parkujú majitelia luxusných limuzín na širších miestach pre vozíčkarov.

Mne sa stalo pred nasim Kauflandom,ze sme vsetci sedeli v aute na parkovisku a jedna \"rozmerna\" zena si kludne zadnymi dverami hrdzavej Feldy yebla do nasho autobusu a tvarila sa akoby sa nic nestalo.To fakt nemam slusnych slov!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...