Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neznáma kontrolka na paneli peugeot 407


JurajV

Recommended Posts

Zdravím všetkých potreboval by som poradiť mám peugeot 407 sw 2.0 hdi a ked zapnem klúč do polohy ked sa rozsvietia kontrolky tak mi svieti aj jedna v pravom rohu je to taký panáčik a predním prečiarknutý kruh a pritom ešte dvojka čo to je za kontrolka? dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem ja len za to zistujem lebo auto som kupil pred mesiacom a zistil som že mi nefunguje klíma ale kúrenie a ventilátor všetko sa správa tak ako má len to vobec nechladí ked je teplo čo by tam mohlo byt za problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten panacik s dvojkou bude podla mna senzor nezanutia pasov pre spolujazdca, ked budes mat spolujazdca, tak nech si nezapne pas a po dosiahnuti tusim 30kmh by sa o malo rozsvietit a pistat (ak nemas vypnute to pistanie v diagnostike).

Ohladom klimy, tlak je okolo 5 barov, ked ti to napoja na ten precerpavaci stroj, tak ten ukazuje aj tlak, tlak ukazuje aj diagnostika. Ak by nahodou nevedel najst kolko naplne tam ide, tak 625gramov.

[upravil dne 21/4/12 23:45 od hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten panáčik s dvojkou svieti trvalo, keď vypneš airbag spolujazca (napr. keď chceš umiestniť detskú sedačku na spolujazdcové sedadlo do protismeru, alebo sa chceš zbaviť manželky), aby si o tom vedel, a nezabudol zapnúť airbag, keď zasa povezieš normálneho človeka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...