Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc s palubní deskou


lukazzo

Recommended Posts

Ahoj všem, potřebuji pomoct. Předem upozorňuju, ž jsem pečlivě četl přispěvky na tomto forum.

Vlastním Peugeot 106 - po faceliftu RV 97, 1.0 33kw

vyměňoval jsem přístrojovou desku od firmy VDO - vše funkční za přístrojovou desku jeager s otáčkometrem. Po namontování přístrojové desky jsou veškeré kontrolky funkční, funkční je i otáčkoměr, ale ručička rychloměru je mrtvá a nefunguje ani počítadlo km.

Po zpětném osazení VDO přístrojovou deskou ukazatel rychlosti funguje, čidlo špatné není.

Prosil bych vás zkušené o radu a pomoc.

Díky moc Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me uz taky napadlo. Cetl jsem zde na forum, ze to staci jen vymenit a bude to fungovat OK. Primo mam palubovku do 180km/h, s kontrolkou prehrati motoru, snad jediny rozdil v porovnani se starou pristrojovou deskou je ten otáčkoměr, ktery paradoxne funguje. Vedou do pristojove desky 4 konektory -zeleny,modry bilý, zluty. Dneska zkusím jeste to jednou rozebrat a zkontrolovat jeste jednou domacknuti a kontakty kabelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na to uz driv, problem je, ze to je schema pro pozota s mechanickym nahonem. teoreticky by na pinu 5,6,8 mohl byt signal pro palubní desku. Dnes jsem zkousel i jinou palubni desku, take nesel ukazetel rychlosti. Ani se nehne, podle me ma zem, ale nema signal napajení.

Nemate nekdo nafoceny bílý konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

néco podobného ale original ve francouštině:

http://www.ulozto.cz/xrQQWr/revue-technique-peugeot-106-rar

jinak o té záměně 2 kabelů v konektoru jsem psal já,když najdu email ve kterém mi kluk co odemě kupoval budíkypsal které vymenil tak ti to napíšu.

Jinak u dieselu se dávali také budíky s otáčkoměrem na 100pro ,protože ted jednu 106ku v naftě s otáčkomerem mám doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...