Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc s palubní deskou


lukazzo

Recommended Posts

Tak to funguje! Pro všechny pežoťáky, které trapí stejný problém a koupili si přístrojovou desku do saxa.

Signál na rychloměr je v bílem konektoru pin číslo 8 (č465) - silnější zelený vodič. Stačí konektor u toho pinu oddělit od ostatních, zapáčit šroubovákem a vycvaknou černou pojistku, co drží kabel v pinu.

Tento kabel dáme dáme do modrého konektoru na pin číslo 2 - uplně stejný postup, jen vycvakout pojistku, dát kabel zacvaknout a je hotovo.

Zapojit, našroubovat a jedeme - ukazuje tachometr i rychloměr!

Díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dostal postou pristrojovku . Hned jsem ji vymenil , akorat jsem si zavaril :) s tim prehozenim dratu 8 ( bily kon.) na 2 ( modry kon.) . Tachometr mi nefungoval , tak jsem svoji iniciativu vratil zpet na original a vse je funkcni.:super

Jeste musim koupit cidlo na teplotu a bude to komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se nediv. Pokud pojedeš do kopce a nebo z kopce, nejsi na rovině, tak t oovlivňuje hladinu i plovák. Hlavní je , že ti to ukazuje a rozsvítí se. Otázkou je, jak je to nastavené a jak je to přesné.

Tohle chapu , to je normalni. Jen to ukazuje jinak nez u toho stareho.Hlavne, kdyz je malo paliva, tak to ani v zatackach neblikne a rovnou se to na trvalo rozsviti. Asi si budu muset vzit kanystr a prubnout to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...