Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

záhada


petk

Recommended Posts

Pánové poraďte,stává se mi že příjdu k autu a nastartuje třeba až na 30cátý pokus,už se i stalo že jsem vymlátil baterku.Není to pravidelné a když auto chytne tak se zadýmí jako z nafťáku nebo jak přechlastaný ,starty samozřejmě bez plynu,pak mám třeba týden pokoj a stane se to znovu ,už chodím k autu s nejistotou jestli vůbec odjedu.Poznámka auto v lednu dostalo ránu na předek.Před tím to nedělalo.Co se mohlo stát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že benzín by mal mať aj nárazové čidlo na odstavenie paliva pri náraze.Nemohlo sa niečo udiať pri tom náraze?V mot.priestore by si mal mať stop ventil s červený klobúčikom alebo ako to nazvať.:) Skúsil by som s ním pocvičiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předně si dej do podpisu jaké máš vlastně auto, aby bylo jasné, o čem se bavíme. A potom název vlákna \"záhada\" toho také asi moc neřekne.:papa Jinak tady je každá rada drahá.:myslim Náhodné chyby se strašně špatně hledají. Pro začátek bych zkusil to co píše ozzy56. A na diagnostice už jsi s tím byl? Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby bylo možné napojit diagnostiku v okamžiku, kdy ten problém nastane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové poraďte,stává se mi že příjdu k autu a nastartuje třeba až na 30cátý pokus,už se i stalo že jsem vymlátil baterku.Není to pravidelné a když auto chytne tak se zadýmí jako z nafťáku nebo jak přechlastaný ,starty samozřejmě bez plynu,pak mám třeba týden pokoj a stane se to znovu ,už chodím k autu s nejistotou jestli vůbec odjedu.Poznámka auto v lednu dostalo ránu na předek.Před tím to nedělalo.Co se mohlo stát?

To vypadá na nový svíčky asi už je tam máš dlouho co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...