Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velikost nádrže v 406 coupé


John

Recommended Posts

Dneska jsem tankoval a nějak jsem nemohl uvěřit vlastním očím...

75L do nádrže úplně do plna až po hrdlo a to auto ještě vpohodě jelo kolik se komu povedlo dostat do nádrže u 406?Předtím jsem vždycky dostal maximálně kolem 70L a to už auto psalo 0Km dojezd.

post-1871-14109623555835_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto jelo vpohodě je pravda,že jsem včera neměl čas tankovat když se rezerva rozsvítila a dneska jsem jestě musel jet pryč a najel jsem na ní kolem 40km.

Dančák : jak jezdím většinou dálky a občasný couračky po Praze nebo Brně tak v průměru kolem 750-800km na úplně plnou kterou tankuju vždycky.Ale maximálně jsem do ní zatím dostal jen 70L a to si vždycky dám práci s tím že to dokrmím uplně po hrdlo mám rád,když mám na chvíli klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se z ty tvy uctenky chce uplne :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...