Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807ka výměna turba


Háček

Recommended Posts

U mě to zní jak sanitka :) , z počátku, co jsem 206 koupila, jsem s tím měla docela problém, protože jsem se pořád rozhlížela, kdeže ty majáky jedou :D , teď už to nevnímám, jenom když se na to soustředím. Jsem myslela, jestli jste to s Bajzou třeba neřešili, je to 206 po něm ;) a dělal si mu FAP off.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze 1,6.

Tam je to snad nejbeznejsi.

A predpokladam ze za studena je to vic.

Ne neresil jsem houkani turba.Ale pokud se to bude stupnovat tak si ho vymen,tam je malicke turbo a trpi vic na ulomeni lopatky.Ale nestrasim.Je to pohoda.

Pokud budes mit pocit ze mas vic penez tak si ho pro svuj klid nech vymenit (doporucuji proverenou firmu) a s tim i vyplach motoru a vycisteni saciho kose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dáno nové turbo a auto nejezdí. :myslim Motor nastartuje ale vzápětí  skočí do nouzového režimu a chcípne nemůžou přijít   nato čím to je diagnostika nic neukazuje a auto neujede ani 10m.Sem docela nasr.....Jsem nevěděl že je složitý sundat nandat turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váha má prý dva dráty a jeden byl špatný ale taky tomu nerozumím proč to nejelo a předtím jo.Hlavně že auto jezdí.Bohužel mám opět spotřebu jak kráva,předtím dělali něco ze softwarem a přestalo to žrát.Je to začarovaný kruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 5 měsíců později...

Zdar pežotaci.

stále řeším svou 807 a aby to nebylo málo tak my cca po 10km když jsem vyjel ze servisu po výměně oleje  začalo houkat turbo jakoby při dotáčení.

 

tak nevím co a jak sním bude. jinak auto jezdí dobře táhne občas vyskočí disel filter renigen  ale to už schaním diag a přemýšlím o fap off. do tedka jen jemně pískalo.

 

2.2 hdi 94kw 

Upraveno uživatelem radous007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...