Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Při zamykání pořád cvaká!


Brian

Recommended Posts

Nazdar.. Ja mám taktiež podobný problém.Keď zamkýnam auto či už ovládačom alebo kľúčom, vo vodičových dverách servomotorček zavrčí.Dvere sa zamknú,ale ako keby ten motorček nespoznal že už je zamknuté a pretáča sa asi tak 1 sekundu.A robí to strašný rámus a hluk :D .Musím sa na to pozrieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já si všiml, že servomotorek ORIGinál z peugeotcentralu jezdí pomaleji než servomotorek s UNIversalcentralu, kterému stačí opravdu krátký impulz. Upřímně dám radši přednost těm universal central, protože motorek u řidiče s kontaktama na odemykání se dá dát nejen k řidičovi, ale i ke spolujezdci a do zadních dveří, takže si auto klíčem odemkneš i právě dalšíma zámkama. Ne jen řidičovejma.

a hlavně UNI nedělá takovej hluk jako ORIG.

[upravil dne 1/5/12 16:36 od antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá celkem pravidelně, když je zima. V létě je to v pohodě. Jedna z možností je tím, že to při zamknutí nedojede až na doraz nebo je tam nějaká špína v kontaktech a ono se to pokouší provádět tak dlouho zamykací cyklus dokud nemá správný kontakt \"zamčeno\". Přesně, podle mne první věc je vyčistit motorky zámků vč. veškerých kontaktů. Pak bych řešil dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá celkem pravidelně, když je zima. V létě je to v pohodě. Jedna z možností je tím, že to při zamknutí nedojede až na doraz nebo je tam nějaká špína v kontaktech a ono se to pokouší provádět tak dlouho zamykací cyklus dokud nemá správný kontakt \"zamčeno\". Přesně, podle mne první věc je vyčistit motorky zámků vč. veškerých kontaktů. Pak bych řešil dál...

a jakej máš centrál? UNI nebo ORIGO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mam stejný problém auto se hlavně v zimě jakoby zamkne ale hned se zas odemkne takže musím klidně i 5x otočit klíčem než se auto konečně zamkne motůrky i řídicí jednotka je orig problém bych chtěl řešit koupí uni sady co má zamykání na dálku např:

http://http://alarmtuning.cz/alarm-tuning/centralni-zamykani/na-dalkove-ovladani/centralni-zamykani-s-dalkovym-ovladanim-keetec-p-lock-max.htm

Chtěl jsem se zeptat jestli mi tahle sada bude fungovat v Peugeot 405 break (96)

Předem děkuji za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si ze by mohlo postacit kontakty prostriknout konkorem nebo podobnym.

UNI central pujde uplne na kazdy auto. i na trabose, problemy maj jen ti. co misto gumove spojovaci hadice maj mezi dverma a sloupkem konektor. ORIG central ma mene kabelu na ridicim servomomotorku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...