Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena naplni, filtrov a pod.


Guest prokomo

Recommended Posts

Tak a mám to doma nakoniec som sa rozhodol pre Total keďže je odporuceny Peugeotom + olej.filter Bosch.. tých ktorých čaká výmena oleja prikladám bloček z eshopu koľko to stoji ked si objednavate sami a nie autoservis🙂

IMG_20190912_094036.jpg

IMG_20190912_093754.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy56 ďakujem za upozornenie olej ktorý som si objednal zamenili za iný,pán s predajne sa ospravedlnil a posielajú mi ten čo som objednával,ďakujem Ozzymu za tento postreh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nie celé to doplietli už v objednávke bolo jasné zadané Ineo ECS ....a faktúru vystavili na MC3 celé zle...

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo mi vlastne poslali: Zloženie odpoveda posledným schvalovacim parametrom nemeckých výrobcov Mercedes a BMW.Splnuje technické požiadavky najnovších modelov značiek Opel.Chevrolet,Vauxhall,Hyundai,Kia a GM.

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 roky jsem ho do svého berlinga dal (HDi 1.6 84kw FAP), protože prodavač přinesl zezadu MC3, místo ECS, který jsem  chtěl 😯, olej jsem dal do kufru a protože měním olej na chatě, zjistil jsem to až tam, starý olej vypuštěný..., ale podíval jsem se na internet a zjistil, že ho můžu v klidu dát :)

od té doby ale sleduju, co mi v té prodejně dávají a vrátil jsem se k ECS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Olej vymenený... Olejová vaňa sa bohužiaľ dole nedavala budem verit že olej sa menil pravidelne v servisnej knižke sú pravidelné výmeny oleja každých 20tisic...ja som to skratil na 12tisic najblizsia výmena bude uz po 10 tisíc...Vymeneny vzduchový a olejový filter...

IMG_20191015_101856.jpg

IMG_20191015_103429.jpg

IMG_20191015_114131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2019 at 16:30, Rudo08 napsal:

Olej vymenený... Olejová vaňa sa bohužiaľ dole nedavala budem verit že olej sa menil pravidelne v servisnej knižke sú pravidelné výmeny oleja každých 20tisic...ja som to skratil na 12tisic najblizsia výmena bude uz po 10 tisíc...Vymeneny vzduchový a olejový filter...

IMG_20191015_101856.jpg

IMG_20191015_103429.jpg

IMG_20191015_114131.jpg

 

Upraveno uživatelem Rudo08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...