Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena naplni, filtrov a pod.


Guest prokomo

Recommended Posts

Za prve 4 roky najazd 16 000 km rocne a potom od 12/2013 za vyse 6 rokov najazd dokopy 11 000 km? Ak sa da, tak rychlo odstupit od zmluvy, lebo realny najazd bude tak o 100 000 viac. Ak nie, tak samozrejme ihned menit rozvody.

Upraveno uživatelem slimboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, jarokare napsal:

Tady bude něco špatně , 7.3.2011 to mělo najeto 81877 Km , takže odhad @slimboy bude blízko ...

Já vycházím z tohoto: https://www.kontrolatachometru.cz/

Stačí si ten VIN zadat do Google (https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=VF3WAKFVC9W019798&channel=trow2) a uvidíte,asi proč to má tak s těma km. Prostě stálo někde na placu.Nikde jsem se nedočetl, co bylo před 5.12.2013 . Vycházím jen co jsem našel na netu. Jestli je to tak, jak píše jarokare tak je to divnéé.

 

Upraveno uživatelem Djzaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím, trochu se přidám, mám 207 SW, 9 rokem, najeto bude 70000. Výměna náplní, filtrů, svíček, to mám zmáknuto a je pečováno, ale nyní mě opět čeká olej, tak bych zrovna spolu s tím chtěl vyměnit i rozvody. Ale... co to u tohoto auta vše znamená? Stačí jen řemen, nebo koukám, že jsou sady i s kladkou a vodním čerpadlem? Nebo tam jsou i další hnací řemeny? Alternátoru, klimy, nebo je to jen na jednom? Případně díky za tipy, co vše ještě v tomhle nájezdu/stáří, zkontrolovat/vyměnit, budu za ně rád.

Upraveno uživatelem Yarda_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No rozvodová sada je většinou na 120 měsíců nebo xxx km podle toho co nastane dříve. Takže bych ty rozvody nechal udělat a když dělat rozvody tak kompletně tzn. řemen napínací a vodicí kladky a pokud vodní pumpa poháněná rozvodovým řemenem tak i tu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...