Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

buď konkrétní , kelly v Praze kde? 

 

jinak bud osobne na prodejne nebo po telefonu , nebo mejlem na danou pobocku objednas nd co potrebujes a reknes ze to chces pripravit na zákazníka Peugeot club Amis de Lion z Odolené vody, nejlíp stačí vždy říct naše IČO které najdeš zezadu klubové karty. kdybys mel problem na pobocce , obratem mi cinkni na 739544607 a ja to poresim ale problem by byt nemel pokud za pultem nebude sedet lina nebo neproskolena lopata ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto Kelly a.s.
Ocelářská 16
190 00 Praha 9 - Vysočany

jinak lopata to asi byla protože jsem to objednal přes jejich stránky dostal jsem mejla že to mám připravené tak jsem tam byl ráno na 8 a stejnak pro to musel jít do skladu. Doma jsem to otevřel a bylo tam něco jiného. Tak jsem tam psal a prý se omlouvá, že to mám přivest a vymění to. Benzín sem benzín tam a je to dražší jak v Alze :D  Příště to vemu přes to IČO díky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připravené znamená že to mají skladem na pobočce, vždy proto pujdou do skladu , a kor na P9 , tam si pro nd chodí x set lidí denně, to by musel mit pod pultem 6pater do suterenu aby se mu tam vse veslo , nehlede ze tam tech pultu s prodejcema je asi osm :D

jj ičo je nejjistejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...