Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

Jak je to vlastně s autokelly a slevama co se týká dílů na jiné značky aut?? Bral jsem tam na klubovou kartu už pár věcí, ale poslední dobou jsou čímdál víc neochotní. Že chtějí vidět pokažde občanku je sice v pořádku, že nic neví o týdenních akcích mě taky až tolik netrápí, ale když tam jedu koupit díl na renaulta, tak dneska najednou plno řečí o tom, že na peugeot club přece nemám co kupovat díly na renaulta :roll. Jak to teda je oficiálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Ale jde objednávat na klub v e-shopu, ale ne každému řádovi... jde to jen několika "vybraným" jedincům, kteří mají tak velkou důvěru, že smějí znát přístupové údaje našeho spolku do e-shopu a alespoň sem tam někomu z ostatních sdělí, jaká je cena konkrétního dílu po klubové slevě... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já běžně objednávám po e-mailu (na Peugeot Club Amis de Lion), nahlásím konkrétní pobočku a obratem mi je sdělena cena a datum, kdy mohu vyzvednout kompletní objednávku. Naprosto bez problémů. 

 

Pokud bych slevu nedostal, hned bych jim to vytmavil, ale to se ještě nestalo, a to jsem objednával na různé pobočky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...