Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Laďa: Předpokládám, že ten mechanik má slevu u kelly ještě lepší než my, takže ve finále si připočte nějakou hodinu práce navíc, aby se mu vykompenzoval ten rozdíl, kterej by vydělal na vlastní slevě u kelly. Co jsem měl tu čest se setkat s místníma mechanikama, tak počítají cenu dílů bez slev a ten rozdíl jim jde do kapsy, takže nošení vlastních dílů se vyplatí jen těžko :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto platí, ale jak kde je člověk zapsán. Mám velice dobrého mechanika, ke kterému přijdu a zeptám se co bude stát výměna spojky, řekne i s dílem a prací 9500 s tím, že za práci bere od 1500 do 2500 podle náročnosti. Já koupím po slevě spojkovou sadu Sachs za 5000 a tu mu předám. Je jasný, že mi za práci napočítá 2500 i kdyby to bylo sebesnadnější ;), protože každý musí být z něčeho živ. On má svých 2500 a já zas slevu na sadě, která stojí normálně 7000 (mám jí za 5000) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Koupit si je sama a dovezt auto do dílny i s něma.

a pak cekat, jestli ji s tim nevyhodi ... pripadne si za praci vezme tolik kolik potrebuje, aby z toho aspon ten mechos neco mel ...

EDIT: aha, pisu, co uz bylo psano, omlouvam se ... :mad:

[upravil dne 16/4/10 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Laďa: Předpokládám, že ten mechanik má slevu u kelly ještě lepší než my, takže ve finále si připočte nějakou hodinu práce navíc, aby se mu vykompenzoval ten rozdíl, kterej by vydělal na vlastní slevě u kelly. Co jsem měl tu čest se setkat s místníma mechanikama, tak počítají cenu dílů bez slev a ten rozdíl jim jde do kapsy, takže nošení vlastních dílů se vyplatí jen těžko :-(

To mě bylo a je jasný. Tím jsem chtěl jen řící, že si Kejtička bude muset vybrat mezi slevou na kartičku klubu dražší prací nebo respektovat ceny mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Jo ještě vy chytráci:D hlavně že jste Kejtičce odpověděli na dotaz. :papa

to je v pohode..mam mechanika, znameho a ten ma taky slevu,kterou mi necha...ale odpovezeno me bylo: kupsi je sama a dovez si je tam...jen ted tak trochu nemam cas jezdit nekam pro dily...TAAAKZE z autokelly to bude tak jako tak jen si na slevu prijdu jinak:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...