Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

Zdravím,v první řadě přeju všechno nej...do těch dvou dvacítek,ve druhé řadě-jak zjistím v Kelly cenu s kartičkou?Dá se to nějak,nebo se musím optat? Budu potřebovat svíčky a lištu na 307...vidím tam jen cenu normální a s registrací,to asi není ono,že....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 7 měsíců později...

@Weri 605žádné instrukce od @306-Kubik-S16nemám..s kým se naposledy bavil,co bylo nebo nebylo domluveno..

Ale pravda je, že jsem Auto Kelly teď úplně vypustila... Mám rozjeté jiné partnery co by klubu přinesli další peníze,ale v týhle covid době je to trošku složitější...

Ale rozhodně nic nevzdávám a makám na tom dál..

tak děkuji všem za trpělivost...snad to přinese brzy nějaké to ovoce 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Autokelly je asi jedinej partner kterej se drží, sice to není buhví co, ale aspoň něco. A ty tady napíšeš že jsi ho uplně vypustila a jednáš s jinými možnými partnery. Kubík taky psal že jedná, jedná, jedná a nakonec nebylo nic. Tak snad budeš uspěšnější, ale nemyslim si že by byl takovej problem sem jednou tydně hodit leták z Kelly nebo napsat co mají za novinky atd!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to říkám jak to je..nebudu zde lhát a matlat vám med okolo pusy, že s nima jednám, když to není pravda...

Jednat s Kelly určitě budu,ale teď to prostě není u mě na pořadu dne..

Ale letáky a novinky se pokusím zajistit..

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 25. 1. 2022 at 13:45, Radek Hurvajz napsal:

Tak Autokelly je asi jedinej partner kterej se drží, sice to není buhví co, ale aspoň něco. A ty tady napíšeš že jsi ho uplně vypustila a jednáš s jinými možnými partnery. Kubík taky psal že jedná, jedná, jedná a nakonec nebylo nic. Tak snad budeš uspěšnější, ale nemyslim si že by byl takovej problem sem jednou tydně hodit leták z Kelly nebo napsat co mají za novinky atd!

Tak pokud někdo objednává díly na netu ,tak je má jak Kelly po slevě, hlavně tam primárně jsou slevy na díly. Nebavilo by mě třeba posílat díl sem a tam, když by nedorazil na první dobrou. Na to co mají okolo se to moc nevztahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verýsek teď jsi mě rozhodila a nevím, jestli mám jít objednat tažné teď nebo počkat, co vyjednáš příští týden...:myslim:nevim

Souhlasím s @Milan+, že kdo nakupuje v e-shopech ,má kolikrát lepší cenu než v AK, akorát teď je ten paradox, že to tažné mi vychází nejlépe právě u nich (hlavně elektrika).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim,

Resim problem kdy pro objednani dilu na AK musim vzdy volat nebo osobne dojit na pobocku. To je pro me docela problem. Tudiz pokud je moznost ziskat prihlasovaci udaje do eshopu budu jen rad a naženu vám tam odběr (rocne mam cca 200 az 250 tisic odber ale u hlavni dodavatele a AK beru jako doplnkoveho dodavatele)

Dekuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na ten dotaz se dá odpovědět leda tak že sleva u AK je bonus pro členy klubu a ne pro nějaké komerční učely. Proto asi nikdo neodpověděl.

To si tam dotyčný muže sjednat svuj učet a bude mit asi i lepši ceny.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

@Weri 605 nejak to tu na rok usnulo, o tom, zda se neco vyjednalo nevime, a na dotaz zde taky nikdo verejne nezodpovedel :( , vis neco aspon ty? :) 

Dovolím si odpovědět za Weri. S dotyčným členem bylo vše vyřešeno prakticky ihned, co se zde jeho dotaz objevil.

Akorát se zapomněla dát informace sem do vlákna, což nyní napravím:

Vyřešeno přes SZ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...