Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

ChouLu: je mi líto, ale fakturu jsem vyhodil. Oba případy byly na pobočce Brno Slatina. Vzpomněl jsem si na to až když jsem tu hledal stav letošních členských karet. Jsem schopen jen dohledat, že to bylo 6.2. kolem 9h ráno a taky mě zarazila jen 5% sleva ;-).

Upraveno uživatelem ChodeC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s obchodakem jsem to resil a po zadani slov club,  klub,  peugeot,  tam proste vyjedeme pouze my a jeden vrakač,  zadnej jinej klub na peugeoty a ani jinej klub z Plzně.

 

Potrebuji tedy presny nazev,ičo,  popr, foto dane faktury. Klidne si nechte nekdo poslat do mejlu kopii jiz vystavene faktury.pomuze nam to tu kartu zakaznika identifikovat a bloknout ji kdyztak. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, s tou registrací se mi to stalo také v AK Plzeň Borská Pole. Neměl jsem sebou kartičku, tak jsem nevěděl, dali mi to na nějakou plzeňskou registraci (viz. foto), když jsem šel o týden později, dával mi znova na výběr, ale to už jsme podle IČa dohledali správně. Nicméně jsou tam opravdu dvě registrace Peugeot Club Amis de Lion.

AK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by mě zajímalo, jak to vzniklo. Jestli to bylo vědomě, nebo se "Multiplex406" zaregistroval omylem. Každopádně ten obchodník, který to tam dal, by si měl dát za rohem pár výchovných, když regne dva užíky se stejným jménem :roll  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim
Moc to tedy nechápu , ale problém v Plzni v AK jsem měl již 2x mi snažili dát slevu jen 5% po upozornění že minule,minule a minule byla cca 38 % to opravili , s tím že tam mají dva peugeot registrace každé s jiným ID ?

Jinak vždy stačí říct že nákup je na peugeot klub a z dálky ukázat kl. kartičku.
Jen jednou když jsem nakupoval v nově otevřené druhé pobočce v Plzni která je v Uněšovské ulici tak prodavač si kartičku opisoval že to tam nemají zavedené když tam nakupuji poprvé tak jestli tam nevznikl nějaký problém ?? = jinak nechápu kde by vzali moji adresu

ps: docela mi vadí zveřejněná moje adresa a foto domu ??

 

Upraveno uživatelem Multiplex406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak že v pátek jsem znovu nakupoval AK Plzeň Borská pole.
Dívali jsme se s prodavačem do PC na registraci klubu na moje jméno a opravdu ji tam mají zavedenou jako P klub Plzeň -5% sleva na moje jméno , bohužel neměl oprávnění to smazat.

Jsem přesvědčen že na  100% to vzniklo ne moji chybou při prvním nákupu v nově otevřené druhé prodejně, kde to tam opsal z kartičky nezkušený prodavač.
Tak doufám že se to nějak přes vedení AK vyřeší a zmizí to.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...