Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak sundat volant?


f3Rd@

Recommended Posts

  • O 5 let později...

Ahoj.Mám trochu jiný problém....Zadařilo se :( a ten torx jsem strhnul....Ten šroub tam drží tak pevně,že jsem drážky v tom šroubu očesal,když jsem se ho snažil povolil....Je tam klasický metrický závit ?Nezbývá mi než odvrtání a nerad bych potom zjistil,že nemám náhradu....Navíc mi jde najednou nějak ztuha řízení...Netuším co jsem tam mohl ještě zničit...Měl jsem zamčený volant tak nevím jestli se něco neohnulo jak jsem za to bejčil :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šroub volantu stojí v Peugeotu asi 56,-Kč , takže bych náhradu neřešil - měl by mít závit 12x1.75 - 30

Než bych to odvrtával , tak bych sundal celej sloupek řízení a na zničenou hlavu toho šroubu navařil matku a zkusil to povolit (nedělat to v autě , ten sloupek je venku za chvíli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych strašně rád,jenže frantíci to vymysleli tak,že je ten otvor jen o málo větší než hlava toho šroubu a když tam ještě dám trubku tak už se tam nedostanu ani elektrodou nebo mi bude přeskakovat oblouk na tu trubku..O "COčku" ani nemluvím....Ještě to okouknu jestli by to nějak nešlo,ale myslím,že to odvrtání bude jednodušší.....I tak děkuji za pomoc....

9e22790f44edb55fc8c03f0d127f.jpg

Upraveno uživatelem tamper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...