Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

beta.peugeot-chomutov.cz


Michael coupé

Recommended Posts

nudné , neoslovující. technicky neresim.

ten web není zábavní, ale pracovní a pokud ho někdo zadá jde tam už s tím, ze buď poptava opravu nebo informace. (viz kutilove ),kde budou třeba zbastlene věci zákazníků a případně postupy jak třeba správně připojit tec atd. Toto fórum také není oslnivé a nebaví na oko,ale každý se sem rád vrací když ví, že tu najde to co hledá.Proto jsem i vložil beta verzi na které se stále pracuje a rád by jsem slyšel názor,.nudí mě,protože,... předpokládám první návštěvníky právě v řadách klubaku a vím že sto lidí, sto chutí ale postřeh k postřehu a snad vznikne web který bude prostředníkem pro dobrou práci mechanika a vy zákazníci budete moc říct kouknul jsem na peugeot-chomutov.cz a objednat se stalo za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odrážka \"kutilové\" je dost podivný termín, to že je někdo kutil ještě neznamená, že je automaticky nekňuba co ničí motory. Dal bych tam nějaký seriozní název sekce třeba \"Neodborné opravy\" , \"Neprofesionální opravy\", \"Poškození neodborným zásahem\" prostě něco co se ti vejde a bude vystihovat obsah. Možná by stačilo \"Zajímavosti\" ;)

Ještě koukám na poměrně velké zápatí je tam spousta hluchýho místa dole, udělal bych ho menší.

Obecně bych ty popisky udělal jiné nesedí mi ani jedna kromě kontakt. Hledal bych v nich neco jiného než tam asi do budoucna bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nerozumím, to jsou pro mě 2 různé věci. Teda ani jedna by se neměla jmenovat \"Kutilové\" , ale hlavně bych je rozdělil. Ta druhá se může jmenovat nějak profákle \"Jak na to\" nebo \"Oprav si sám\" a pod.

Pokud mají ty stránky (a to co prezentují) získat důvěru pak musí být seriózní. Takže bych podle toho volil pojmy.

Rozhodně bych přidal rubriku typu \"akce měsíce\" nebo podobně, která se bude periodicky měnit a bude motivovat k opakovaným nákupům.

Dobrý je taky nějaký bonusový program pro věrné zákazníky ... ale to už jsme v marketingu celého podnikání a nejen samotných stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foglar používal pro nekňuby táborníky výraz \"takytáborník\"

Mě by se líbilo \"takyopravář\" :D:D nebo jen \"K pousmání\"

barevně mi to vůbec nevadí, ale vadí mi, že je to celé roztáhlé a nepřízpůsobuje se to mému rozlišení na EEE (1024x600) a musím použít vodorovný posuvník

Vršek bych mírně zmenšil, nekoresponduje mi velikost těch obrázků aut s velikostí textu pod tím, je jasný, že tam toho bude více, ale stejně mi to nesedí pohledově....

Jinak v jednoduchosti je kouzlo a omalovánky se mi nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nudné , neoslovující. technicky neresim.

Ty seš taky nudnej a funguješ ... :aut:D

Ten web má bejt dle mě hlavně informativní a přehlednej, což si myslim, že i splňuje, nebo alespoň mně, jakožto primitivnímu uživateli netu to tak připadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pominu-li, tabulky :) nápad se mi líbí. Nicméně bych tam použila minimálně na textovou část nějaké výraznější barvy.

na rozlišení 1366x768 se mi zobrazí horizontální posuvník, něco pravděpodobně nějaký pruh

stránka má být vždycky nasunutá na levou stranu prohlížeče?

jestli ano tak bych doporučila naopak centrovat.

z technickýho hlediska si myslim, že to máš zbytečně zmatečně napsané. Možná bych na to šla trošičku jinak.

Ale jak říkám, jinak se mi ten nápad moc líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...