Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EkoDiesel ?


v.mira

Recommended Posts

uz jsem to tu psal snad 100x se srarym dieselem jsem jezdil na cisty mero hadicky to nezralo ale jednou za rok jsem to cistil TEC2000 a tekl z toho zlutej sopel urcite nedoporucuji do auta se kterym nejezdis denne a nebo by tam mela ta nafta dele stat a urcite to nema cenu pokud najedes 1000km za mesic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám předchůdce 205 D a když byla ta správná doba že se dal koupit řepkovej olej za velmi levný peníz, tak jsem tankoval pouze ten. Na nádrž jsem dal asi pětku nafty aby tem marast protekl filtrem a autí juchalo radostí, jen ten odér co lezl z výfuku připomínal smažírnu hanolků. Jinak žádnej problém. Mám ale kamaráda co jezdí úpně zadara a ten sbírá přesmaženej olej z friťáků, nechá ho nějakou dobu sednou a pak to lije do autí. Je to už třetí rok a porád jezdí, čerpadlo od bosche je na to asi stavěný :D. Pak vyjde cena za km tak 10 halířů :papa. Jo a emise vycházejí jak u nového motoru saze nikde, akorát technici po měření dostanou chuť na hranolky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...