Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 topení


Kuny6

Recommended Posts

Zdravim chtel bych se zeptat,nejde mi u peugeot 206 pouštět vubec topeni, motor na vetraku jsem zkoušel a funguje tak si myslim že by to mohl být regulator otaček , ale nejak ho nemužu najít nevíte někdo kde je nebo čím by to mohlo popřípadně jiným byt:myslim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tedy rok 2001 mux to neni a má to dig.ovladaní s klimatizací
podívej se na konektory...a říkáš když ho dáš na prudko tak funguje???možná odpor ale nevybavím si tak z hlavy..kdyby byl vin kod tak bych se podíval do el. :cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo větrák když napřímo připojím tak funguje doted sem tam měl udělanej vypínač,ale jak to fouká naplno tak je to naho... vin je VF32ANFUF41617174 nejlepší by byl planek el.,doufam že nebudu muset vyndavat topení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo větrák když napřímo připojím tak funguje doted sem tam měl udělanej vypínač,ale jak to fouká naplno tak je to naho... vin je VF32ANFUF41617174 nejlepší by byl planek el.,doufam že nebudu muset vyndavat topení
ahoj psal jsem ti...podívgej se na odpor,který je umístěny na přívodní trubce,která je uchycena na karoserii a pokračuje do topení...měnil jsem to dva týdny tomu a ok..:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak jsem sehnal z bazaru .. cena byla 1200 za komplet ventilator.

Pokud bude nekdo v budoucnu menit, tady je navod :

1. Je potreba rozpojit tyc rizeni u podlahy (klic M13 a sroubovak na vytazeni pojistneho plechu) a tyc odklonit za spojkovy pedal.

2. Odpojit brzdove cidlo u pedalu

3. Za stredovym panelem je ventilator zastrcen v otvoru. Je potreba odsroubovat jeden sroub, kterym je prichyceny a odpojit dva konektory . Je tam horsi pristup, ale zvladnout se to da. Nasledne pootocenim ventilatoru po smeru hodinovych rucicek dojde k jeho uvolneni a ventilator je mozne opatrne vysunout.

4. Vymena regulatoru - Pote se odsroubuje sroub na hornim krytu ventilatoru a horni kryt se vysune. V plastovem dile je prisroubovany regulator, ktery staci vymenit.

5. Pak postupujeme opacnym zpusobem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 roky později...

Ahoj ČTÚ a mám ten sami problém ale já kupoval úplně novy ventylator a ten mi vůbec nejede a ten stari jede furt bez regulace 206cc rok auta je 2001 a digi klima nevíte čím to je může to byt tím novým větrakem ale jak se ho kupoval tak rikali ze tento se vyrabi pro tento typ auta  není tam někde naky odpor nebo nemá někdo schéma kde co je 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...