Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivove čerpadlo-problém


MMILANKO

Recommended Posts

Ahojte.

V poslednej dobe sa mi stalo že som svoje fáro nenaštartoval na prvý krát. Štarter točil , motorom triaslo a nič. Pripadalo mi to ako keby nebol prisun paliva. Tipoval som na snimač polohy klukového hriadela . No všimol som si že pri pootočeni klúča som nepočul natiahnuť palivove čerpadlo naftu a vtedy som aj nenatočil ak natiahlo - zabzučalo auto štartlo. Chcem sa vlastne opýtať či to že čerpadlo sa nezapne je vina čerpadla (ma už dosť) alebo niečo iné?(spinačka, kontakt, nejaké relé... ) Ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ahojte.

vrátim sa problému , včera rano otočim klučikom a nič ani na 30x nezaplo čerpalo. poviem si fajn veď mám náhradné . večer zavolám kámoša a ide sa na vec , výmena bez probémov (malina) otočene klučom a.........nič ani to druhé nenatiahlo , kamo zmeral prístrojom či po otočení kluča je v privode k čerpadlu šťava , ukazovalo do 12 v . kontrola poistky -poistka ok . skuška otočenie klučom a zrazu zaplo - natiahlo a samozrejme bez problémov štart.

otázka teda znie čo sa tam moze drbať? treba isť na dia?

ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bude problém ve snímači tlaku v podávacím potrubí (má být asi 3 bary),nebo jen nějakej blbej kontakt na tom to čidle. Nevím kde ten snímač je, ale někdo určo poradí. BEz tohoto natlakování ti HDičko nechytne ani náhodou. Bošák není stavěnej na to aby si sám natáhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...