Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vejde se kočárek do 206 SW?


sloters

Recommended Posts

z mojho laickeho pohladu tu

http://srovnani.katalog-automobilu.cz/automobily/?ids[0]=2530&ids[1]=2539

a vzhladom na minimalny rozdiel v dlzke vozidiel a objeme priestoru kufra medzi klasikou a SW tam teda moc velky rozdiel nevidim :myslim

a k tomu kocarku... kocarek moze byt aj klasicky golfovy kocik, alebo nejaka sialena kara s velkymi kolesami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kocik netestoval, ked som kupil SWcko tak ho uz deti nepotrebovali ale vosla mi tam motorova kosacka Husqvarna v original krabici ( kamosovi do sedana pasatu navosla koli malej nakladacej diere).

SWcko ma oproti napr Fabii vyhodu rovneho dna kufru a netrcia mu do priestoru blatniky zadnych kolies. cize sa da vyuzit plna sirka kufru ( tesne nad meter ) a tvar kufru dovoluje prevazanie \"kockatejsich\" predmetov ako Fabka lebo zadne dvere su kolmejsie a niesu tak gulate ako na Fabke.

Porovnaval som 206SW a Fabku kombi lebo pred kupou som sa rozhodoval medzi nimi a aj ked ma Fabka papierovo vacsi kufor 206SW ho ma praktickejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porovnával jsem 206 Sw a 306kombi,taky jsem o 206ce přemýšlel,záleží taky hodně jakej kočárek,naši maji kočárek docela bytelnej a v troj kombinaci a ten by se tam nevešel,306ka kombi má prostor pomalu jednou takovej,kočárek složim do převozní polohy dám ho podélně s autem do kufru a ještě vedle něho je místo pro zavazadla a golfové hole,proto jsem vzal 306ku v kombi,před tim jsem měl krátkou306ku a tam se kočárek taky nevešel(vešel se,ale musely se trochu odklápět opěrky sedaček a ten kdo v zadu seděl,trpěl,neboť se nemohl pořádně opřít zádama) a ten prostor u 306 Hatch je skoro stejnej jako u SW 206

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zaleží aky kočiarik kúpiš. Ja mám P306 HB a kočarik mi tam vojde avšak už nič iné.Svokor má 207SW a kočiarik sa tam v pohode vošiel a ešte tam bolo aj volné miesto. päťdverová 206 je menšia ako 306 ale ako SW by ti mohla stačiť.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto jsem viděl.Kočárek se do něj vejde,ale že bych z toho auta byl úplně odvařenej to ne.Kdybych ho kupoval jako druhé auto pro manželku,tak bych neváhal.Ale jako hlavní auto mi to přijde malé.

Achjo,tak zase budu tápat dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...