Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jsem dnes potkal: VIP SPZ


lukaro

Recommended Posts

V týdnu jsem předjížděl černý Chevrolet Suburban s nádhernou RZ xAx 0000, kterou majitel jistojistě dostal, když poklidně čekal ve frontě u okýnka úřadu. Krom RZky mě ještě zaujaly chromové kryty kol, které se na kolech samovolně otáčely (při stání na křižovatce to vypadalo zajímavě, domnívám se, že to byl nějaký král pražských světských).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D ale na co takové SPZ, které se lehce zapamatují? Já mám takovou obyčejnou a PČR a jiní si to aspoň nepamatují a je klid

jj přesně tak to je k nezaplacení, díky tomu že policajt popletl mou SPZ jsem neplatil pokutu místo 9594 napsal do vzkazu za okénkem 9495 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIP značky právě většina policajtů ani nezastavuje. Jednu jsem kdysi měl, původní majitel mi to tak tvrdil a já se tomu smál, ale pak jsem si všiml, že mě vůbec nestaví a když už zastavili, tak mi ukázali ať jedu dál nebo řekli, že chteli zastavit auto předemnou/zamnou. Nevím jestli to byla náhoda, ale s nezajimavou značkou už mě zastavovali normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo - to je ale značka celkem obyčejná, kdyby ta konfigurace čísel byla třeba 15 - 15 nebo 15 - 51, to by byla jiná.:D

Jinak co se stavění týče - nemám a nikdy jsem neměl žádnou protekční SPZku a i tak mě staví maximálně 1 - 2x ročně (a to jsem za volantem denně). Co se tolerance pomahačů k \"hezkým\" SPZkám týče, věřím, že za určitých okolností taková značka může pomoci podobně jako když bude za volantem sedět vnadná blondýnka - pokud přestupek není příliš drsný, najdou se tací, co očko přimhouří.

Mně třeba vyhovovalo, když jsem kolem roku 2000 vlastnil jako pražák auto se žlutou SPZ TUA 55 - 86, řidiči v Praze mně všude pouštěli (Hele ho, balíka z Buranova, jak tu bloudí), mimo Prahu byli zase mnohem tolerantnější než k autu s Áčkem - a to řidiči i cajti. No a jízda po Brně - to byla oproti jízdě s Áčkovou SPZ úplná procházka rajskou zahradou.

[upravil dne 10/4/2012 23:12 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vyhovovalo na služebáku K -áčko. V Praze dobrý, jinde taky a ve Varech je to jasný. Teď mám A, ale zase jezdím častěji do prahy tak to je v pohodě, ale po LBC asi dávaj radši botky. Stavění jako takový se mě taky moc netýká a to taky najedu cca 60 - 80 t. km. Jinak mladá má 5H0 5515 což je docela hezká značka, je to jenom ze známosti, ale že by to něčemu pomáhalo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...