Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309D-prerobenie prednej napravy na GTI


koalak

Recommended Posts

to riderRLM - dik, toho som sa obaval ze komplet cela naprava je ina ...

to P607Olda - lebo ho milujem, hram sa s nim, je ako moje dieta ... ale aj napriek tomu mu GTI napravu nedoprajem

original naprava sa mi zda na tak tazky motor dost slaba, odchadzaju na nej v dost kratkych intervaloch silenbloky a zvysle capy na remenach, nestiham tie ramena menit, mozno aj tlmice nie su uz v top stave, myslite ze by pomohlo keby som ich vymenil ? predlzil by som zivotnost ramien a ich casti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to riderRLM - dik, toho som sa obaval ze komplet cela naprava je ina ...

to P607Olda - lebo ho milujem, hram sa s nim, je ako moje dieta ... ale aj napriek tomu mu GTI napravu nedoprajem

original naprava sa mi zda na tak tazky motor dost slaba, odchadzaju na nej v dost kratkych intervaloch silenbloky a zvysle capy na remenach, nestiham tie ramena menit, mozno aj tlmice nie su uz v top stave, myslite ze by pomohlo keby som ich vymenil ? predlzil by som zivotnost ramien a ich casti ?

mas pravdu..tie ramena su slabucka... na nasich cestach nevydrzia ani rok a uz hrkaju... a samotne capy sa menit nedaju... gtickove o cosi vyrdzia dlhsie ale su aj 3 x drahsie... ale to sa bavime aj o niecom inom.. na gtickovej naprave by to bolo tvrdsie a lepsie by to sedelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...