Jump to content
Sign in to follow this  
koalak

Peugeot 309D-prerobenie prednej napravy na GTI

Recommended Posts

Zdravim vsetkych, mam taky dotaz, chcel by som prerobit prednu napravu na Peugeot 309D starsi model na taku ako ma GTI, vie niekto poradit co vsetko to obnasa? Co vsetko treba vymenit, upravit? Dik za kazdu odpoved.

... není tady smajlík na pokrčení ramen...

Budeš investovat námahu a možná i peníze do auta, které má nulovou hodnotu a po přestavbě bude mít taky nulovou hodnotu ... prečo???

Dojezdi ho do práce nebo do školy, pak ho zahoď.

to riderRLM - dik, toho som sa obaval ze komplet cela naprava je ina ...

to P607Olda - lebo ho milujem, hram sa s nim, je ako moje dieta ... ale aj napriek tomu mu GTI napravu nedoprajem

original naprava sa mi zda na tak tazky motor dost slaba, odchadzaju na nej v dost kratkych intervaloch silenbloky a zvysle capy na remenach, nestiham tie ramena menit, mozno aj tlmice nie su uz v top stave, myslite ze by pomohlo keby som ich vymenil ? predlzil by som zivotnost ramien a ich casti ?

to riderRLM - dik, toho som sa obaval ze komplet cela naprava je ina ...

to P607Olda - lebo ho milujem, hram sa s nim, je ako moje dieta ... ale aj napriek tomu mu GTI napravu nedoprajem

original naprava sa mi zda na tak tazky motor dost slaba, odchadzaju na nej v dost kratkych intervaloch silenbloky a zvysle capy na remenach, nestiham tie ramena menit, mozno aj tlmice nie su uz v top stave, myslite ze by pomohlo keby som ich vymenil ? predlzil by som zivotnost ramien a ich casti ?

mas pravdu..tie ramena su slabucka... na nasich cestach nevydrzia ani rok a uz hrkaju... a samotne capy sa menit nedaju... gtickove o cosi vyrdzia dlhsie ale su aj 3 x drahsie... ale to sa bavime aj o niecom inom.. na gtickovej naprave by to bolo tvrdsie a lepsie by to sedelo..