Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

a co to vzít ještě mnohem více na jih?
Párkrát jsem byl v Černé Hoře a za mě to má zas trochu jinou atmosféru.
V autě mě dost bavila Boka Kotorska a byl jsem až na Sveti Stefan. Trošku to tam hapruje s infrastruktůrou. Ale možná se to tam už trochu zlepšilo? Nebyl jsem tam teď tak 5 let.
A nebo kluci z jednoho autofóra jezdily do Albánie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V HR je milion krásných míst, miliony zátočin kde je člověk úplně sám, ale dostane se tam jen na lodi. Ale stojí to za to. víc jak 10 let jsme měli pronajatý domek v Nerezine a vytvořenou potápěčskou základnu. Místo pro rekreaci nic moc, ale nalodit a každý den jet jinam. Nádhera. 

Jinak s tou HiH nikdy jsem na hranicích problém neměl, nikdy žádné samopaly, vždy čekání do 20.minut max. Ale je pravda, že nejezdím ani v pátek ani v sobotu.

Černá hora je super, ale pole neorané. Mimo EU. Moře ale krásné. Zase jiné než HR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, rhinos napsal:

V autě mě dost bavila Boka Kotorska

Koukal jsem na mapu, už tam nefunguje přívoz na druhou stranu? Já to v roce 85 zažil. Jedna cesta okolo a druhá přes přívoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co mi Chorvatsko znalci prozradí o Mimici u Omiše?

Na rozdíl od některých zdejších psavců nevyhledáváme vyloženě samotu, ale na druhou stranu ani vyloženě centra s davy lidí a celonočně pařící omladinou (to je asi ta bájná Makarská). Chceme ale hotel / penzion s klimatizovaným pokojem, ideálně výhledem na moře z balkonu s posezením, možností ranních snídaní a večeří buď přímo v hotelové nebo ve velice blízké restauraci. No a k moři řekněme co nejblíže.
Líbí se nám tohle - 
https://www.booking.com/hotel/hr/sunny-beach-rooms.cs.html

Co Vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd  poslední roky jsem jezdil HR s cestovkou Vítkovice Tours jen do hotelu, taky jsem kdysi začal stanem, pak app. a nakonec hotel--jak člověk stárne, má jiné priority :myslim

tu cestovku můžu doporučit, nikdy nebyl problém, jen jednou (Moščenička Draga) jsem musel platit parkování před hotelem, ač mělo být v ceně pobytu (na další pobyt jsem dostal slevu) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S cestovkou Nev Dama jsme byli před čtyřma rokama AUTOBUSEM a ač ubytování bylo v pohodě (zmiňoval jsem ho tu před pár dny), tak ta cesta tam i zpět byl čistokrevný očistec. Auto máme lepší před lety (306kou se mi tehdy fakt nechtělo) a tak bych rád jel po svých. 

Booking má zatím ještě dost volných ubytování v různých cenových hladinách a většina se dá ještě několik dní před termínem vypovědět bez finanční ztráty - což u cestovky asi nepůjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nedovedu si představit sedět na jednom místě, takže pro mě je auto jasná volba. Ale i @ozzy56psal o parkování, takže asi i on jel po vlastní ose. 

Já přes Booking.com se ubytovávám často. Vlastně přemýšlím kdy jsem naposledy jel někam s cestovkou a když nepočítám 2019 Izrael a v zimně lyže, tak někdy v roce 1994.

 

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Medvěd napsal:

celonočně pařící omladinou (to je asi ta bájná Makarská

Na tohle doporučuju PAG Zrče - byl jsem tam několikrát a ... Když jdeš pro pivo, musíš si vzít nejmíň 2, pokud nechceš permanentně stát ve frontě. V písku se nedoporučuje moc šťourat, protože jsem viděl několikrát vylovené šprc_y .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tohle je dobré, ale mimo sezónu. V sezóně to vypadá na Cetině jak v pražském metru v odpolední špičce. Loď za lodí, halekání, nástupní a výstupní místa jak ve čtvrtek v Kauflandu. I loni, kdy bylo méně lidí. Byl jsem se po delší době podívat k Radvanově mlynici a i kus proti proti proudu a oproti jiným rokům je více lodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu mně zaujalo, víte někdo o tom něco? nikdy jsem tam nebyl.

https://ceskekormidlo.cz/leto/chorvatsko/stredni-dalmacie/zivogosce/pension-mala-duba/

 

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no zivogosce je hezke a je to o dve vesnice dal nez Drasnice, je tam hezky. Nicmene to ubytko se mi nelibi, tam je jeste min prostoru jak ve vlaku, naschval focene rybim okem, no nevim....... zase voda blizko, polopenze v cene 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...