Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Nevím, osobně mně Chorvatsko nějak extra neláká. Pokud bych jel k moři, asi bych nejraději jel do Bulharska. Chorvatsko mi přijde poněkud \"přečechované\" a jak jsem už z mnoha stran slyšel, tak i docela drahé. Nicméně jak říká klasik: Nikdy neříkej nikdy a tak tu pročítám i tuhle diskuzi a když se třeba zblázním a budu chtít vyrazit i tam, budu mít z čeho čerpat.

Tak teď jeden dotázek . všichni jedou do Chorvatska šupem k moři, tejden ležej´ na pláži a pak zas šupem zpátky. To tam není nic jinýho , co by stálo za návštěvu, než ta slaná mokrá louže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám stejně. Možností je mnoho, stačí se podívat na netu, ale i tady jsou odkazy. Já jezdím už cca. 8let jen Chorvatsko a nemohu říci, že ho mám celé projeté. Zatím jsme byly v Primoštenu, Split, Omiš, Baška Voda/kemp Baško Polje/, Brela, Promajna, Bratuš, Makarská, Tučepy, PODGORA-je náš druhý domov, Igrane, Drvenik, Dubrovník, Cavtat a to jsem určitě už na něco zapoměl. Výlety lodí na Hvar, Brač. Nádherná pláž Zlaty rat - BOL. a to když se podíváte na mapu, tak je většina střed a jih Chorvatska. Super výlety do hor, na vodopády-Kravica, Plitvice asi jako první. Mostar. Hlavně kdo jedete přes Maďarsko, tak se snad ani nestavujte u Balatonu. Já se tam loni stavis cestou domu a byla to depka. Sice jsem si zavzpomínal na dětství, kdy jsme tam jezdili, ale je to špinavá louže v porovnání s Jadranem.To by se dalo psát do alelůja. Kdyby to šlo, tak bych jel od severu na jih, pak se nalodil na trajekt do Itálie a přez Itálii zpět domů. Možností je fakr na x let. Už se nemůžu dočkat, ale zároveň vím, že to těšení před je nejhezčí, protože dovolená pak uteče strašně rychle, člověk se vrátí pomalu do zimy a pak už z toho může zas celý rok žít a vzpomínat. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak ostatní, ale například vloni, jsme se v Chorvatsku sešli s Rokym a podnikali jsme různé výlety;) a paráda! Hned bych to zopakoval, ale letos to na 100% nebude:(. Tak snad příští rok by se něco podniklo. Jen dodám, že mimo výletů, jsme si užili i koupání !!! Paráda!!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy 306,přes Rakousko je to v pohodě,pouze u Grazu si hlidej vodorovné značení na vozovce s nápisem SLO ,směr Maribor, dálnice se v tomto místě rozděluje ,tuším do šesti pruhú a to směr Slovinsko,Německo a Itálie.Tak jenom více zbystři.Jinak též zvaž, zda dát slovincům tu lichvu za ten kousek dálnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy 306 jedeme přesně tady www.beroullia.com a známí tam jezdí už delší dobu(střídají lokality ubytování) a hodně lidí jezdí přes Maďary Je to klidnější a stojí to miň. Tohle jsem slyšel a tak se s tím řídím:D Dneska v 17 hodin startujeme a pak dám info jak se podařila cesta a zážitky. Jak jsem psal už dříve jedou další 4 auta tak i to bude zážitek. Jen se trochu obavám mítneho:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...