Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

před 52 minutami, zahajskej napsal:

Pozor, online prodej na stránkách Asfinagu má svoje pravidla. Nejde koupit známku na dříve jak za 14 dní, klasická ochrana e-shopů. Pokud je jí třeba hned na zítřek, je třeba jí kupovat jako podnikatel, pro ně tato pravidla neplatí. Stejně se dá zaplatit i za průjezdy tunelů, jen to má jeden háček, pokud je tunel zavřený a musí se objet, peníze nevrací.

18 dní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím,  že se dají koupit hned za hranicemi  ČR v Rakousku. Když jsem jezdil do Itálie, tak jsem to tam viděl,  ale protože jsem je nepotřeboval,  tak jsem neřešil.

Děkuji za poskytnuté informace.

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoustu dálničních známek jde koupit i u nás, což je i přes vyšší cenu výhodnější, když člověk jede v exponované dny, kdy jsou pak na pumpách... za hranicemi fronty. Na druhou stranu jsem i v méně exponované dny v sezóně stál frontu na maďarskou , slovinskou známku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za slovo fronta? To teda neznám. Nikdy jsem se s tím nesetkal, že by na nějaké pumpě stála fronta. Maximálně 2 až 3 lidé a to jen proto, že jim nešlo něco namarkovat. Ale chápu, že někteří raději zaplatí víc dopředu a v klidu. Aspoň tam pak fronty nevznikají. Nejhorší smrt je z vyděšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fronta se stojí na profláknutých místech. Obvykle hned na hranicích, pokud je přechod dálniční, či na velmi frekventované silnici. HU známku koupím z domova na netu, SLO pak, pokud chci dálnici použít a neobjíždím, na Gralle v A. Ale většinou nenažrance v SLO objíždím. Ve směru od moře je fronta na HR/SLO hranici na prodej známek snad stále, ale dá se koupit opět dříve bez přirážky na benzince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, MotoMoto napsal:

Co to je za slovo fronta?

Čekání cca 40min. A to na hranicích SK/HU, kdy byl problém s terminálem, nebo zavřeným okénkem na karty a v otevřeným jen za EUR..., nebo profláknutých místech v SLO, Nejezdím v pátky a sobotu. Ale stane se. Např. SK známka bez čekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dejte si dohromady tlupu a asi bych byl schopnej v srpnu zařídit pronájem našeho dětského tábora přímo na břehu Sázavy.
Není to žádná ubytovna s teplou vodou. Teplá voda je teda jen pokud si zatopíte, ale to k tomu asi patří
Bývá tam kolem 20 - 25 dvoulůžkových podsadových stanů.Komplet zázemí vč. elektriky, lodí, pádel atd...
Zadrmo by to nebylo, ale cena není nikterak závratná (myslím do 100,-/os/den), podle počtu osob a je to vždy na dohodě.
Dokonce je možné si část pronájmu odparcovat, při stavbě a bourání tábora je každá ruka dobrá.
Můžete to pojmout třeba jako minisraz....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...