Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Jsme na místě. Včera odjezd po šestý ze Žamberka a velmi klidnou jízdou o půl devátý 3km před Makarskou v Krvavici. Stejně jako loni. Dokonce i ve stejném baráku, jen v jiném apartmá. :super Pán domácí nás hned poznal, když jsem u něho zastavil. :D:super

Cesta jak jsem psal, přes Brno, Mikulov, Vídeň, Gratz, Maribor, Záhřeb... 

ČR, to je utrpení dostat se do Brna a potom na hranice. Od Letovic až před Vídeň v hustém dešti doprovázeném bouřkou. Víc jak 100 - 110km/h jsem si netroufl. 

Rakousko - Od Vídně už jen místy poprchávalo. Celkem dost omezení na 80km/h, ale pořád to jelo. V jednom v těch kopcích na mě něco bliklo, když jsem dobržďoval do omezení. Tak uvidíme. :D Od Vídně až po slovinský hranice jsem se předjížděl s Partnerem a Octavii s Béčkem. 

Slovinsko - Letos poprvé po dálnici. A musím říct, že krásná dálnice a skoro prázdná. Půl hodinová pauza na skoro prázdném odpočívadle. 

Chorvatsko - Tradičně trochu zdržení o půl třetí na hranicích. Dokonce jsem tam dojel toho Partnera s Octavií. Který jsem vychytal. Celník měl závoru na druhý bráně nahoře, ale nad hlavou červený kříž. Když začal mávat, že se může i k němu. Tak jsem neváhal a kolonu předjel volným pruhem přímo k němu. :D Nafta kolem 10kun. Což je 35,70,-. :roll

Tak se mějte. :papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2019 at 10:34, Klemoň napsal:

Prosím tě nic extrémního stačí 3 kartony . . . .  😂    Ne vážně - stačí mi 3 sklenice.

Udělám Kůstce radost a z tebe nebudu dělat náklaďák.    Když bys byl se Zůzou ve velkém rozmaru tak beru i 5 sklenic - to se nezkazí. Tedy doufám, že to rok vydrží.  Nám déle ne 😎

Jest pan @Klemoň spokojen? 1ks za 20 zvířátek. :D

 

IMG_20190810_220410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pláž je stejná. Chodíme k přístavu, kde skoro nikdo není. Teda krom víkendu, to je tu dost aut z Bosny. Vesnička se trochu změnila oproti tvé fotce. Léčebna je stále opuštěná a rozbitá a vyrostlo několik domů. Třeba i hned na křižovatce. 

 

IMG_20190809_195727.jpg

IMG_20190809_095632.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, radim.1008 napsal:

Jest pan @Klemoň spokojen? 1ks za 20 zvířátek. :D

Copak Já ale ukazoval jsem to Kůstce a měls vidět jak jí svítili oči   😍      :super.       Předání a výměnu za hotovost provedeme u tebe na srazu , OK ???      Moc díky :papa          PS :  HR Kuny nebo CZK  ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Léčebny je škoda. Byl si se podívat vevnitř? V době, kdy byla funkční, musel být pobyt příjemný. Jednalo se o vojenskou ubytovnu, co nám říkala paní domácí. My jsme chodili na pláž na fotce. Byla trošku dál, ale to nevadilo. Na pláži byli sprchy se sladkou vodou. U přístavu jsme se taky párkrát koupali.

Podnikali jsme pěší výlety podél pobřeží do Makarský a nebo Pronajma, kde byl člen Roky. Jezdili jsme do Splitu i do Dubrovníku, který je sice cca 200 km, ale cesta podél pobřeží byla nádherná. O kvalitě silnic nemluvě. Mám plno fotek z cest + videa.
 Mohu se dotázat, kde jste v Krvavici ubytovaný? Vím, že na internetu je to č.p. 51, myslím. Jinak za humny jsme měli plno fíků:super. Lezl jsem i po pohoří Bivakovo a pořizoval fotky. Hned bych jel znovu!!! Přeji příjemný pobyt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme ubytovaný v 18A. V léčebně jsme byli loni a co jsem o ní našel, tak to byla léčebna plicních a respiračních nemocí jugoslávské armádní pojišťovny. ;) Sprchy jsou stále za 2 Kuny. Je tu i pěkný kemp na řekou, spíše korytem z hor. Na tvoji fotce je akorát výtok do moře mezi těmi zdmi. 

Včera jsme byli autem v Makarský a cesta asi půl hodiny. To by tam byl člověk rychleji pěšky. :D

Na Biokovo koukáme z okna. Ale pěšky bych tam nešel. :D

Díky. :papa

před 17 minutami, Klemoň napsal:

Copak Já ale ukazoval jsem to Kůstce a měls vidět jak jí svítili oči   😍      :super.       Předání a výměnu za hotovost provedeme u tebe na srazu , OK ???      Moc díky :papa          PS :  HR Kuny nebo CZK  ?

Jasně u nás, do Prahy ti to nepovezu. :P:D A platba je mi jedno, klidně v korunách. Stejně tu platím, kromě zmrzliny, kartou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...