Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

před 2 hodinami, rhinos napsal:

tak jsme se doma shodli ze letos jeste k mori nejedeme.

Nejmladsimu je 20 mesicu.

No ale dnes od rana me manzelka bombarduje ze aspon na tri dny😂

Ja bych teda jel...ona chce ale pisek a Italii a me posledne Italie fakt nenadchla.

Jo a tak 10h autem

Loni jsme touhle dobou byli i s naším tehdy skoro 14měsíčním klukem kousek od Makarský. Pláž oblázková. Cesta od nás čistý jízdy 11h. Jeli jsme na noc. Zpátky jsme vyrazili po obědě, to je ale potřeba dítě trochu zabavit mezi spánkem. Za týden chceme vyrazit znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já opravdu myslel , že jako stálý Chorvat si děláš s tím Ajvarem srandu . . .     No to pivo musí být jen 2L PET citronové od firmy / značky PAN Jinak to ztráci smysl a může se nějaký patok koupit zde v CZ  😎   Mohu platit v HR Kunách :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, rhinos napsal:

ha ha ha😎

To uz jsem doma nabizel....

Jinde jsem narazil na "Leba" ale to zas jako pro me dobry ale zbytek by asi nadsenej nebyl

tak ji ukaz Miedzizdroje..........

před 17 hodinami, Charlie 1 napsal:

Tomu se říká mít vozový park v cajku😋😀😀😀

tomu se rika smula, kdyz se sejde vse najednou. Preci jen prelakovani pulka auta neni uplne prdel.... servo nakonec stacilo dolit a motka bude prodlouzena technicka zitra ;););) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Klemoň napsal:

A já opravdu myslel , že jako stálý Chorvat si děláš s tím Ajvarem srandu . . .     No to pivo musí bý jen 2L PET citronové od firmy / značky PAN Jinak to ztráci smysl a může se nějaký patok koupit zde v CZ  😎   Mohu platit v HR Kunách :mrk

A kolik toho Ajvaru, těch skleniček? Mají to v Kaufu v Makarský? :D To ovo pivo nevím jestli se vejde. :myslim Rakev kvůli tomu brát nebudu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě nic extrémního stačí 3 kartony . . . .  😂    Ne vážně - stačí mi 3 sklenice.

Udělám Kůstce radost a z tebe nebudu dělat náklaďák.    Když bys byl se Zůzou ve velkém rozmaru tak beru i 5 sklenic - to se nezkazí. Tedy doufám, že to rok vydrží.  Nám déle ne 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se v Zadaru taky přehnala jakási prej bouřka. Já včera lítal venku v dešti a i dokonce plaval, protože ty teploty se nedají vydržet.

Imho, nechápu lidi co chcou v tom hicu lozit do teplé vody, to není žádné osvěžení, aspoň pro mě ne. Pivo taky nikdo nechce pít teplé, ne?

 

Jinak včera jsme byli na Viru a pod skálama na pláži, kde byl i stín byl i písek na pláži, tak v moři.

 

Jeli jsme 950KM + -s 5ti zastávkama na chcanec a z toho jedna hodinová na šlofíka asi 177Km před cílem, to už jsem byl jakože dost na hraně, tak usnout. Zbytek viz fota. Průměrná rychlost 100km/h, protože celé Rakousko+Slovinsko chcalo a to jakože fest a HR bohužel jako vždycky nikdo neví k čemu slouží levý pruh ale už tady skoro týden jsme.

IMAG4378.jpg

IMAG4377.jpg

IMAG4376.jpg

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...