Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

před 1 hodinou, Scratch napsal:

ja se tam bojim toho prechodu, ze to je lokalni a bude v noci zavrenej :(

Tohle jsem našel na SLO stránkách policie přechod Cvetlin , přeloženo "překročení státní hranice je možný každý den 24 hodin platného cestovního dokladu nebo průkazu totožnosti, chorvatští občané, Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru a Švýcarské konfederace, jakož i hranice projít, pokud budete cestovat ve slovinském pohraničí , 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Trosku se obavam te pokuty na prechodu dolu od Podlehniku. Ten Cvetlin byl bez problemu a cesta paradni, sama zatacka a kola hvizdala ;)https://www.garaz.cz/clanek/jak-do-chorvatska-strucny-souhrn-hlavnich-zmen-21002035?dop-ab-variant=19&seq-no=1&source=hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@radim.1008 a @Klemoň policista mluvil o 1000, to jsem zalapal po dechu, pak ze jako 500 a ze na mensi penize nema bloky. Tak jsem mu rekl, ze se mi ta 80 na 50 nezda a ze skocim mrknout do auta na gps zaznam. Nakonec jsme se domluvili na 250 s tim, ze do bloku normalne vypsal 250, no a pro Adel jsem to pro jistotu ponizil na 200 :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi kůň a já ti dal jen "kilo"   PS : Houďas poslal vyúčtování HR poplatků  🙂

EDIT:  RichVa si už valí pro rezervu :super    a v servisu řekli , že ten člun je OK . . .   :bacha

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...