Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Ale no táák. Naopak si myslím že taková moje zkušenost s Chorvatama sem patří. :D 
Rozhodně nejsou všichni stejní, to by tam nikdo nejezdil. Ovšem klientela řekněme na západ od nás má hodně jiný finanční možnosti a Chorvaté toho plně a bez skrupulí využívají.... a upřímně my bychom jako Češi nebyli jiní.
Ale protože je to dobrá dojezdová vzdálenost k relativně teplýmu móři, tak jsou lidé kteří ledacos překousnou a udělají kompromis.
Někdo tady v jiném tématu psal, že lidský mozek je nastaven tak, že ty špatný věci vytěsňuje. 
A už dost bylo hanění :papa
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neviem, aj ked je to "blizko", ak si zratas vsetky poplatky,cestovne od 6 hod, nalepky, myto, ubytovanie, stravu a neviem co este, tak vyjde lacnejsie ist na tyzden do Tuniska, 8 dni, letecky 2hodiny, AI, zaruka pocasia a piesocnata plaz za 750€ pre 2 osoby so vsetkym, sa neoplati na HR ani mysliet. 

Ale kazdy ma svoje pre a proti, ale to HR sa financne fakt neoplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mmartinkovic Také lítám, je to lepší. Ale ten čas máš špatně :D 2 hodiny let + hodinu předem musíš být na letišti + pro mě např. 3 hodiny cesta na letiště se zaparkováním u letiště + transfer z letiště do hotelu. A mám z toho také cca 7 hodin cestování 😮

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, mmartinkovic napsal:

Tak neviem, aj ked je to "blizko", ak si zratas vsetky poplatky,cestovne od 6 hod, nalepky, myto, ubytovanie, stravu a neviem co este, tak vyjde lacnejsie ist na tyzden do Tuniska, 8 dni, letecky 2hodiny, AI, zaruka pocasia a piesocnata plaz za 750€ pre 2 osoby so vsetkym, sa neoplati na HR ani mysliet. 

Ale kazdy ma svoje pre a proti, ale to HR sa financne fakt neoplati.

jenze odlet v 21:00 z prahy do tunisu, odlet z tunisu v 0:30, a hned je z osmi dnu sest, taky zkusenost. 2 hodiny letecky mozna, ale i kdyz jsem z prahy, tak musim jet hodinu pres prahu a byt tam o hodinu driv. Nasledne odbaveni v tunisu, nejaky transfer, nejaky zdrzenicko a jsme na 6-7 hodinach bez moznosti si kdykoli zastavit, projit se apod. takze za me zatim s malejma detma je volba jasna. 

tohle je vlakno kdo jede letos do chorvatska a ne kdo ma jake zkusenosti s chorvatama. Ja tam jeste na zadneho debila nenarazil, max mi v basce pani rekla at nestojim na silnici, a otevrela mi branu na svou haradu, at si to vylozim a pak zajedu na centralni parkoviste, nastesti :D , tak snad mne to neopusti. Kazdopadne at se kazdemu letos dovolena vydari dle jeho predstav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

tohle je vlakno kdo jede letos do chorvatska a ne kdo ma jake zkusenosti s chorvatama

Hele o dvě stránky vedle se řeší třeba kdo kolik vozí s sebou piva. Tak myslím že zas tak mimo nejsem. Ne nebudu zakládat vlákno "Zkušenosti s Chorvatama".:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdybys ho založil, tak bych tam uměl hodně přispět. Kdysi jsem jezdil do chorvatska kdykoliv mě napadlo, klidně 6-10x za sezonu. Prostě nás napadlo, že pojedeme a za hodinu už jsme byli v autě a jeli. Na 2,3, někdy 4 dny. Tenkrát kam jsem přijel, tam se předháněli ať se u nich ubytujem. Po opulentni večeři nás třeba ještě hodinu napájeli zdarma, hlavně  ať zítra zase dojdeme. V posledních letech se to ale začalo zhoršovat, na 3 nedejbože 2 noci už ubytování nenajdu a když mi v hospodě donesli účet hned jak odnesli talíře, protože na moje místo už čekají jiní, tak jsem se zařekl a už tak cca 3roky tam nejedu ani omylem.

Chorvatsko je nádherné, krásné moře, jen ti chorvati kdyby tam nebyli. Zlatí Italové,  Francouzi, Španělé. 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my asi letos Chorvatsko dáme, rozhodujeme se mezi IT a HR . Letecky nepřipadá v úvahu , jsem rád svim pánem , když mě něco na.ere sednu a jedu , letecky mi letadlo nepůjčí abych odjel. Chorvatsko je čistá voda ale písek je písek uvidíme jak to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zajtra odchádzam s deťmi na cyklo-kamp do hotela Horizont v  Baška Voda . Počasie podľa predpovede nič moc , dážď nám síce nevadí ale keby mal niekto nejaký dobrý tip na výlet v okoli budem rád.  Chorvátsko absolvujem po  minimálne 25 rokoch tak som zvedavý. Služobné síce chodím do Záhrebu často ale toto bude niečo iné. Som zvyknutý skôr na opačný breh jadranu 😎.

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...