Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

co by z toho melo? To jako fakt otazka? Jako chorvati nemaj male deti???

najdu doma nejakou fotku Karoliny jak se cachtala ve svem bazenku, ktery jsem ji napustil morskou vodou. Celou dobu byla pod slunecnikem nebo se chodila se mnou chachtat i do velkeho more........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi není to spíš o tom ,že tam chcete jet s ženou na dovču,sluníčko , moře a dětem nezbyde než jet s Vámi,o tom že si do 3let nebudou nic pamatovat je věc druhá....mám na to stejný názor jak Péťa....teď jsme děti poprvé vzali k moři holce 10,kluk 6 za celý pobyt byli v moři 2xasi 2hodiny....co by tam taky dělali, když mohli jezdit na tobogánech v aquaparku co jsme měli v komplexu...jet jen k moři bez vyžití ve vodě pro děti tak to tak s ženou,jinak by děti byli na vodstrel jak jsou pak otravný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jestli chcete z děcka vychovat dalšího nadšence pro auta, pak je třeba od kolébky. My jsme poprvé vyvezli na delší výlet kluka, kterému tedˇ dělám matku samoživitelku na první delší výlet do Pasova, když mu bylo asi 2,5 měsíce. A přežil to ve zdraví a dneska aktivně radí ve 12 letech, které auto si koupit, nebo kam jet. Teď se už těší, až po mně zdědí Peugeota a je asi reálné vzhledem k mému věku, že k tomu dojde.

První fotka z Marseille, když mu bylo asi 2 roky, druhá cestou zpět kousek nad Bolzanem a sedí v Hyundaji H1, co jsem ho měl před Peugeotem.

1046304920_Snmek-020_WEB.thumb.jpg.0163a2c5b688b49704657a13cb701f10.jpg

Snímek 139.jpg

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Péťa napsal:

A o tom to je ;) Není pro to děcko v tomhle věku lepší se cachtat v bazénku na zahradě? Než absolvovat dlouhou cestu pixlou s velkým rizikem nehody. U některých je moře vynikající ze zdravotních důvodů, ale pak letecky.

More potrebuji ja i Adela. To, ze dite spi v noci v detske sedacce v aute, a toto absolvuje tak 2x-4x do roka, to jako vadi? U nas to absolvuji vickrat a myslim, ze kdyby jim to vadilo, tak nam to daj jasne najevo........ Velke riziko nehody? To plati tak maximalne pri jizde v CR....... a pokud narazis na unavu, tak to je holt debilita nekterych ridicu. My chytri si zastavime, nebo vystridame :)

před 5 hodinami, Charlie 1 napsal:

Scratchi není to spíš o tom ,že tam chcete jet s ženou na dovču,sluníčko , moře a dětem nezbyde než jet s Vámi,o tom že si do 3let nebudou nic pamatovat je věc druhá....mám na to stejný názor jak Péťa....teď jsme děti poprvé vzali k moři holce 10,kluk 6 za celý pobyt byli v moři 2xasi 2hodiny....co by tam taky dělali, když mohli jezdit na tobogánech v aquaparku co jsme měli v komplexu...jet jen k moři bez vyžití ve vodě pro děti tak to tak s ženou,jinak by děti byli na vodstrel jak jsou pak otravný...

Po letosni dovolene se uz ptaji, kdy zas pojedeme k moricku..... a ze si nebudou pamatovat??? To myslis vazne? Uz ted je mi smutno pri pomysleni, ze se nekdy za 20 let podivam na stary fotky a zavzpominam se slzou v oku, jak to kdysi bylo prima a jak v tom mori radily a nenechaly mne oddechnout. Asi jako kdybych mel ted resit, ze z muzea Ferrari nemaj nic, hory si vlastne taky nebudou pamatovat, tak proc tam s nima jezdit sankovat, vid......................... U more jsem byl poprve asi taky v 10, a vim jedine, jedine co me mohlo dostat z vody, byla zmrzlina. Na aquaparky a valeni se u bazenu mohu prave zustat doma.

PS: Pamatuju si jak jsme s tatou hodiny travili v mori a hazeli si balon, freesbee a dalsi, nebo sli s dalsima si na pisku cutnout fotbal.....

a neda mi to, ale protoze to neznas, tak ti to pisnu, nejvetsi zabava holek je hledani musli, krabiku, hezkych kaminku na plazi a cachtani se ve vlnach. Az zaziji nejaky aquapark, mozna zmeni nazor. Pokud ho tedy zaziji.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zůza nic si z nich nedelej a ať si to Vašík užije minimálně tak jako Karolína ;-) 

Doporucuju igelitovy pytliky a hodne vonavych ubrousku, kdyby na nej prislo neco vic jak curando :D. Nam se vyplatil kocarek s destnikem, meli jsme i ten plazovej stan a v tom bylo vedro jako prase a nedychatelno. Kdezto schovana za kocarem byla pekne na vzduchu a pri pohledu na fotku vidim, jak trpi :D. No a k ceste, my s malejma holkama vyjizdeli v case, kdy chodily spat, a dojizdeli treba hodku nebo dve po tom co se vzbudily. Takze se probehly a jelo se dal a nebyl problem.  Ted uz jsou vetsi, tak vyjizdime pozdeji. A kdyz se v noci nahodou vzbudi pri tankovani tak stresnim oknem koukaji na hvezdy :D

FB_IMG_1531133876848.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch Já se právě nejvíc bojím té cesty.. Váša ještě nesedí, takže musí jet ve vajíčku, zase je fakt, že nic jiného nepoznal.. Taky si říkám, že je blbý, že ještě nechodí, že bychom ho mohli na odpočívadle "vypustit", aby se mohl protáhnout, takhle budeme muset nějak poskládat zadní sedačky (to už má prý Radim vymyšlený), aby mohl po nich aspoň trochu lézt..

Jinak budeme kupovat přístřešek proti slunci, pro Vaška to bude rozhodně pohodlnější než uvázaný v kočáru, to dává jedině když jdeme na prochajdu a on usne :D 

Kolik bylo Karolínce? Bazének taky budeme brát, ale je trochu větší :D Naši se v neděli vrátili z dovči v Montenegru a přivezli Vášovi nafukovacího dinosaura závodníka, to mu prostě musíme vzít, to budou božácký fotky :D 

Jasně, že takovýhle dovolený jsou pro rodiče, protože děti to nikdy nezažili, tak nevědí, vlastně ani rodiče nevědí, jak si to děti užijí, ale to je stejný v roce jako třeba v 10-ti letech.. A i když si to pamatovat nebude, tak budou mraky fotek ;) Ale přeci to neznamená, že se s malými dětmi nesmí nikam. Nebo jen maximálně ven před barák? To bychom ani vlastně neměli jezdit na žádné návštěvy, protože si to nebude pamatovat.......

bestway-68001-2-0x1-0x1-0-ramble-x2-tent_0.jpg

IMG_20180709_205421.jpg

IMG_20180709_205659.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se tam nabehate s vodou.  Myslel jsem to jinak, ne uvazany v kocarku ale na dece schovana za kocarem. V tom pristresku je desny vedro. Mame asi dva a uz to nikam nevozime. Ale uvidis.

Byli jsme s ni kazdy rok, takze 0,5; 1,5; ted 2,5 ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vašek ho dostal k narozeninám od tety a než jsem uviděla tvoji fotku, netušila jsem, že dělají i takhle malinký bazénky :D Tak třeba někde ještě nějaký seženeme :D 

Aha, tak to jo, schovaný za kočárkem, to by šlo, ale stejně ten přístřešek vezmeme, třeba to bude v pohodě :) Tolik místa to nezabere :D 

Cože?? Půl roku?? :o No i když možná lepší půl rok a 1,5 než jako my.. Holt se to zkusí a uvidí se, kdyžtak pojedeme domů :D :D :D 

Se pořád nikdo nevyjádřil, jestli tam někdo bude poblíž ve stejný termín jako my, co třeba naše trojka @Weri 605 @Verysek @MJSytic ? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zůza 

https://www.mrakyhracek.cz/nafukovaci-bazen-maly-mickey-minnie-prumer-70-cm-vyska-30-cm-p43097?hparam=z&utm_term=71009000&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=[PLA]+Mrakyhracek.cz+-+nákupy&utm_content=Nafukovací+bazén+malý

ale sezenes to v kdejakem hypermarketu typu globus, tesco......

Pristresek si klidne vezmi, je to pocitova vec, nekdo v tom vydrzi nekdo ne :)

S tim vekem je to zvlastni..... v 0,5 se cachtala ve vode, v 1,5 byla u more dvakrat a zadny problem. letos se prvni den bala vln, druhy den uz radila.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, MJSytic napsal:

Co bych dělal v Chorvatsku? :o
Abych se válel u studený vody na štěrku, to si můžu tu deku rozhodit před garáží a pustit hadici ze sklepa :aut 

mas prima zazitky z dovolene :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...