Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Nikdy jsem nebyl v Chorvatsku v hotelu, vždy v privátu a tak se obracím na vás zkušenější o doporučení. Kvalitní hotel s dobrou kuchyní a přímo u vody v hezkém prostředí. Děkuji za nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli ti napíšu něco co nevíš, asi ne, ale já používám na hotely Booking, a čtu recenze. Zatím se mi to vždy vyplatilo a hotel odpovídal nabídce. Hlavně se mi líbí mapa, kde jsou vidět volné pokoje v daném termínu, poloha, hodnocení a ceny...

Ale myslím si že nepíšu nic nového...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji ti i když jsi to napsal přesně. Booking používám hodně, ale jsem dva dny na něm a nic kloudného jsem nenašel a tak jsem chtěl zda někdo nemá osobní zkušenost.

Bohužel mi booking nabízí i vnitrozemí i když zadám jen přímo u pláže. A další i když jsou stovky metrů přes magistrálu.

Stejně tak mi neřekne jak tam vaří. U všech je Fantastická snídaně. Já vím komentáře, ale i ty se hodně liší.

 

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

taky používám booking.
Vrátil jsem se minulý pátek ze Žuljany.
Cestou tam jsem přespal v Senju a to bylo luxusní i když majitelka uměla anglicky ještě míň než já 🙂
Ale cestou zpět jsem spal v Brodarice a to byl fakt průšvih. A i když jsem četl recenze až následně tak tam sice bylo trochu horší hodnocení ,ale nic co by mě odradilo.
Zkoušel jsem to reklamovat na bookingu ,ale v podstatě žádná reakce.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se vrátil včera, resp.dneska ráno ve tři. U 407SW jen po roletu a ješte by se vešla basička lahváčů, spíše dvě. Dva dospěláci a jeden adolescent.

Letos jsem byl již podruhé a ceny, jaké tam mají v marketech, tak se to skoro otočilo, vyplatilo by se udělat velkej nákup tam a dovézt ho sem. Kór po dnešní návštěvě Kaufu tady, šel jsem málem šejdrem. A to nemluvím o rozdílu kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v šest navečer jsme vyrazili do Chorvatska na dovolenou. Žamberk->Brno->Vídeň->Gratz->Záhřeb->Makarská. Nejhorší část cesty byla na Brno, obzvlášť objížďka kolem Svitav, kde se musí na Poličku a přes Vendolí zpět do Hradce nad Moravicí. Přes Vídeň v deset večer úplná pohoda. Ke Gratzu je pár stavebních omezení, nejdelší má myslím 12km. Hraniční přechod do Slovinska jsme jeli téměř sami a hranice do Chorvatska jsme projeli během pěti minut. :superNěkde za Karlovačem jsme si dali na hodinu šlofíka a s pár zastávkami o půl desáté dorazili na místo. :mrk

IMG_20220803_092241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vahlídka nad Brelou, hmmm, to můžu. I když poslední léta spîše sjíźdím až na Zagvozdu a pak tunelem k vodě.

Jinak doufám, že tou Makarskou není myšleno město, ale oblast. Před 14 dny jsem se tam byl juknout a na plážích nebylo místo ani na stojáka.

 

IMG_20220721_112753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle naštěstí Chorvatsko neznám a nikdy neviděl. Tedy vlasně ano když jsme cestou zpět zajeli do Tučep. Tam leželi lidi i na chodníku, protože jinde místo nebylo. To by mě mohli milovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to je realita, pláž v Makarské vpravo od centra prí pohledu na moře. Lidi tam ležej i vedle chodníku mezi květináči, no prostě všude, kde se dá.

Pohled ze stejného místa na druhou stranu. Podotýkám, že to bylo dopoledne a lidé stále přicházeli.

IMG_20220721_112758.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2022 at 11:33, Vlado81 napsal:

Když nemáš Peugeot 807 a žena chce stejný objem 😭😭😭

16590870659317247165460980808274.jpg

IMG_20220729_113033.jpg

IMG_20220729_113041.jpg

Nebyl čas. Nahoře si myslím nepřekročeno zatížení. Byly tam dve velky lehátkoa a stan v druhý židle a stůl.

Letos bez karavanu.

Spali sme u Zabrehu na parking na divoko v hamace.

V kufru kemp. Kuchyň. Bedna jídla a bedna kuchyň. Jeden kufr byl oblečení. Jinak vše do kempu.

Kemp není levnější ale mi radi v kempu.

Jinak sme dorazili v 14 h do Makarské a do 20h sme hledali kemp buď volný a vyhovující. Skončili sme v Dubrovníku.

Buď špatný kemp nebo pláž.

 

PANO_20220731_112218.jpg

IMG-20220731-WA0007.jpeg

IMG_20220731_084907.jpg

IMG_20220729_231204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2022 at 16:39, zahajskej napsal:

A to je jako OK? Nosnost střechy, odečtu váhu příčníků, váhu obou boxů a můžeš do nich dát akorát peří. Uff, uff, já bych s tímhle nejel ani do trafiky pro noviny

A to sem kvuli otevření a nalozeni a vylozeni jednoho boxu musel stat na těch příčnících. +(100Kg)V téhle kategoriei se delaji jen z jedné strany otevírací prej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...