Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Před hodinou, Scratch napsal:

Ubytovani pro 4 a na 14 dni za 630 EUR. Ale jak tu pise nekdo jiz, nelze srovnavat Tatry s chorvatskem, ale je fakt, ze se taky asi vyvezem na sv. Jure. 

Tak ono je rozdíl hotel se snídaní (minimálně) proti soukromí v baráku. O tom žádná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mají, je to prostě obsazení apartmánu a hotovo. Záleží asi kde ale nikdy jsem se s tím nesetkal že by se děcka brala v potaz. Prostě cena za apartmán. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR a @MotoMoto ano mas pravdu, krcalek se snidani, vs. apt s 2 loznicema, obyvacim pokojem, kuchyni s jidelnou a predni terasou (snidanovou a vecerni) a zadni terasou s krbem :D proto rikam, porovnavat to nema smysl. Nechci na to moc upozornovat par let jsem tam cekal na uvolneni terminu v cervnu. v sezone uzz je pak cena 1000-1200 eur. Drasnice

No a k vode to je celkem 3 minuty moji chuzi, a po ceste je kopecek cca 50 metru, ale prudkej. Jinak vyskove to bude tak do 20 metru.... aspon se clovek trochu hybe :)

IMG_8752.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@ScratchTo vypadá super. Čekal jsem že sebou vozíš pohorky a alpu na lýtka 😁 Hele nechceš upozorňovat a přitom upozorňuješ 😁 Nebuď labuť a hoď to do SZ, já to nikomu nepovím a letos tam stejně nepojedu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Scratch zase nemůžeš porovnávat 5* hotel v Tatranské Lomnici se snídaní s tímhle 2* apartmánem. 
Kde v Drasnici je tisíc dalších podobných ubytování. Víme oba, že trochu toho luxusu se zrovna Chorvati nechali nehorázně zaplatit.  
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám se před několika lety líbilo tady

www.jeric.hr/268eskyacute.html

Nebylo to daleko od moře, nebylo to drahé, majitelka - češka výborně vařila (měli jsme polopenzí), relativní blízkost letiště Split znamená že v málominutových intervalech nám nad hlavami krouží letadla. 

Jak jsem byl vždycky k Chorvatsku rezervovaný, tak tady se mi docela líbilo. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MotoMoto napsal:

Máš pravdu.

 

Výstřižek.JPG

Jdes na blbou plaz... Chapu, blize baru 😉

před 3 hodinami, kirkiz napsal:

@Scratch zase nemůžeš porovnávat 5* hotel v Tatranské Lomnici se snídaní s tímhle 2* apartmánem. 
Kde v Drasnici je tisíc dalších podobných ubytování. Víme oba, že trochu toho luxusu se zrovna Chorvati nechali nehorázně zaplatit.  
 

 On ma uz 3 hvezdy, a jak jsem psal, porovnavat to opravdu nelze, vyhledy jsou u obou lokalit pekne, ale neporovnatelne, tim koncim diskuzi zda tatry nebo makarska... 🙈😉 Jsme v celkem jasne zamerenem vlaknu, ok?

před 1 hodinou, MotoMoto napsal:

No blízko k vodě to tedy rozhodně není. 

K vode to je 3 az 4 minuty cesty, ty si zachazis a jeste skrze schody.... 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak tam nejezdete, aspon bude vice pro nas 😉, ja to tsm mam rad, lepsi jak omis, makarska, podgora, a dalsi, mam to tam celkem sjete, a tady jsem proste hodil kotvu ♥️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Já již léta jezdím sem https://www.chorvatsko.org/inpage/vila-niko/

K vodě chlup, ani nenosíme nic na pláž, jen se zvednu z terasy a jdu se namočit. Cestou si dám u Damira pivko.

to Scratch: chodíš asi na pláž blíže k Podgoře vrchem, jen ten prudkej kopec cestou....

 Na pláž pod Apollo se dá nad kostelem doprava a projít naším barákem. K Punťovi samozřejmě po schodech, ne okolo po silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...