Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zabezpečenie vozidla skrytým vypínačom


cvrlo

Recommended Posts

ahojte, zaujímalo by ma, či nemá niekto overenú schému na montáž skrytého vypína na zabezpečenie vozidla.

Dnes bolo v správach, že ukradli podobnú 407 ako mám ja :o:blicismajlik

a mne prešiel mráz po chrbte, nemám totižto žiadne zabezpečenie a nechcem tam montovať žiadny .....lock ani nič podobné

dík!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este dobre, ze ukradli take ako mas ty a nie ako mam ja :D

PS: havarijna poistka + alarm, tak nech kradnu :D

Segra mala skryty vypinac na oktavke, ale ze to nieje velky problem ho najst... vacsinou je v okoli dosiahnutia rukou ked sedis na sedadle, takze mozno par minut pohladat.. ale su urcite lepsie moznosti ako vypinac...

[upravil dne 8/4/12 19:59 od dodo407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najlepsi vypinac je dobra havarijna poistka...

nespolieham na to ze ked sa im ho nepodari ukradnut tak mi donicia od zurivosti komplet interier...

pochybujem ze by niekto take auto este chcel, toboz ja uz vobec nie. to uz radsej nech si ho beru...

je to hnusne odomna ale je to tak...

preto by som napriklad nechcel zeder, alebo podobne veci co znemoznia odist s autom.

som za poriadnu poistku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na isto by som to nedaval na nic co sa da odpozorovat zvonku. (svetla, smerovky, brzda..) Vacsinou dnes nekradnu auta deti ani blbci. Ked ho chcu tak ho najprv odsleduju. Ked mne ukradli moju 407mu tak zmizla aj 407ma s alarmom, mechanickou blokadou (defend), a skrytym vypinacom, ktory odpajal privod paliva. Takze tak. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na isto by som to nedaval na nic co sa da odpozorovat zvonku. (svetla, smerovky, brzda..) Vacsinou dnes nekradnu auta deti ani blbci. Ked ho chcu tak ho najprv odsleduju. Ked mne ukradli moju 407mu tak zmizla aj 407ma s alarmom, mechanickou blokadou (defend), a skrytym vypinacom, ktory odpajal privod paliva. Takze tak. :bacha

tak teraz si ma zaskočil, to ti ho snáď museli odviezť odťahovkou

je mi jasné, že ak sa raz niekto rozhodne ti auto ukradnúť, tak to urobí aj keby si tam mal skrytého policajta

chcem len obmedziť riziko krádeže náhodným zlodejom, ktorým je jedno, ktoré auto vezmú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu komu je jedno ake vozidlo ukradnu, tak nebudu kradnu 407mu...

ukradnu radsej nejaku skodofku a podobne...

ver mi... ak sa ti ho pokusia ukradnut a nepodari sa im to a nechaju ti v aute spúšť,

budeš lutovat ze ti ho radsej nevzali.

radsej si ho daj poriadne poistit, alebo parkuj v chranenom priestore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvrlo, ani odtahovka by tam nevosla na tu ulicu kde som parkoval. vacsinou je to ako pisal marcel, ked nie su blbi a nepodari sa ho ukradnut tak boli pripadi ked poliali vnutro benzinom a pod aby neostali ziadne stopy po nich v aute.

Ked uz - tak to poriesit skryty vypinac na oneskorene vypnutie privodu paliva. Ked uz auto nastartuju a vezmu tak po napr dvoch minutach odpoji palivo, palivo sa spali co je zvysne vo filtri apod a auto zastane. Vacsinou sa to stane uz na ulici (ceste) a tam nemaju cas na riesenie ci hladanie priciny alebo vypinaca. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvrlo, ani odtahovka by tam nevosla na tu ulicu kde som parkoval. vacsinou je to ako pisal marcel, ked nie su blbi a nepodari sa ho ukradnut tak boli pripadi ked poliali vnutro benzinom a pod aby neostali ziadne stopy po nich v aute.

Ked uz - tak to poriesit skryty vypinac na oneskorene vypnutie privodu paliva. Ked uz auto nastartuju a vezmu tak po napr dvoch minutach odpoji palivo, palivo sa spali co je zvysne vo filtri apod a auto zastane. Vacsinou sa to stane uz na ulici (ceste) a tam nemaju cas na riesenie ci hladanie priciny alebo vypinaca. :D

vladino, presne také niečo mám na mysli

potrebujem vedieť, kde a ako to mám zapojiť

vieš, ako na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne dali rodičia namontovat skrytý vypínač na Vianoce a keď som ho 20 minút hladal a nenašiel tak som to vzdal..Keďže nemám alarm tak som rád aspoň tomuto a je to fakt na takom mieste, že je problém to nájsť...

a nemáš k nemu nejaké podrobnosti..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...