Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

central 406 2.2Hdi 2003


vinnie8

Recommended Posts

zdravím som tu u vás nový, vyhľadal som si temy s podobným problemom kde boli riešiena ale keďže nič z toho môj problem nevyriešilo tak píšem konkretne na môj voz.

Auto ide ako hodinky, akurat že som požičal moju baterku kamaratovi, keď som ju založil späť a chcel zamknúť auto s diaľkovým nešlo to..nastavil som si dorazy okien, chcel som ísť preč auto som nemohol zamknút, s kľučom to ide, s diaľkovým nie..ani zamknúť ani odomknúť..ako to mám opraviť ? ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strčit klíč do spínací skříňky, otočit do polohy kdy se rozsvítí všechny kontrolky, hned zmáčknout zamykací tlačítko, 10 s držet, pustit, vypnout zapalování, vyndat klíček. Potom by měla dálka fungovat.

[upravil dne 8/4/12 15:01 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartička je hlavně pro přihlášení klíčů, pro immobilizer. Po přihlášení se musí stejně aktivovat dálka výše popsaným způsobem. Jedině je ještě možnost odpojit akumulátor a po připojení provést aktivaci dálky. Dělal jsem ale také jednu 406ku, stejný ročník 2003 a mám tam ten samý problém. Kartičku majitel také nemá, takže to nemůžeme zkusit celé od přihlášení klíčů až po aktivaci dálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...