Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zesilovač do 406 Coupe


Ducatista

Recommended Posts

jo u lepsich nejsou jde ale o to co myslis lespsi? nekdo bere cenouvou relaci 4000kč a tam jeste byvaji. Samozrejme tam nejaka ztrata bude. Packa na volantu je kazdeho nazor ja jinak radio neovladam

Myslíš že v cenové relci 4000 Kč by zesík nehrál líp než ten origo? Já jsem přemýšlel o ceně okolo 5000 Kč, nějakej lepší mi přišlo že už je zbytečnej přepych, protože repráky vyměnovat neplánuju.

temer jakejkoliv zesik ti bude hrat lip nez origo. ale nevim jak s tema puvodnima reprakama aby to nehralo jeste hur s tim novym zesikem. vzdy budes k novemu zesilovaci natahnout + od baterky a ukostrit ho to je minimum zbytek by se asi dal pouzit z toho co tam je ale byla by to docela prasarna. Kdyz chces davat 5000 tak bych menil i repraky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jestly maš fcb.tak tady se mužeš podivat jak to budu dělat ja

Jak vidím, tak je to cim dal vic komplikovany. Jak tu pisete, ze zmenou zesiku vubec nemusim dosahnout lepsiho vysledku, ze to chce vymenit i s reprakama a navic i s kabelama... Prave z tech kabelu mam nejvetsi strach, nejak moc to neumim rozebirat. Mohl bys mi treba na ULOZTO anebo do mailu poslat ty fotky, co mas na FCB? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...