Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba o pomoc - UKRADENÁ KOLA!


Petr 406 2.0 HDi

Recommended Posts

Zdar. Dne 7.12. 2011 nějaký zloděj mi ukradl z domu uskladněná AL kola na mého mazla. Jde o firmu STILAUTO model kol 4x4 , 16\". Na nich byly pneu GOODYEAR EAGLE 205-55-16 (výrazný šípový vzor) Přibližná cena cca 25.000 Pokud se mi povede přidat foto,tak je i uvidíte. Uvítám jakékoliv info. Díky za pomoc

post-41675-14109623317595_thumb.jpg

[upravil dne 9/4/2012 23:12 od Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AL kola jsou starý cca 4roky ale bez jedinýho škrábance a gumy jsem kupoval v červnu 2010. Ta cena je cca,už si to přesně nepamatuju. A tady na P stránkách jsem cca týden. Já na kolech a gumách nešetřím. Je to to jediný co mě drží na silnici:) Nerad bych 406ce něco proved....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vidim spravne, tak mas obuty pneu GY eagle F1, ktery se od roku 2006 (tusim) nevyrabej, takze jezdis na starych gumach..... ja mam ty same a letos pujdou do recyklace. Jine se daji sehnat, ale jsou to taky starsi rocniky, a to neni uz uplne optimalni kupovat......

nicmene, kdyz je nekde na inzerci uvidim, tak dam vedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nechci bejt nachytro,ale když jsem je kupoval ,díval jsem se na ten datum kdy byly vyrobeny a bylo tam 0510. to znamená 5týden 2010. S tím týdnem si nejsem moc jistej ale ten rok jo.Ale pokud se nejdříve nepíše ROK! Tak to teď nevim. A jestli jo , tak jsem pěknej jouda:aut Ale každopádně díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...