Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svítí airbag


ReaPerek

Recommended Posts

Ahoj mam problem někde tady v topiku jsem četl že občas nekomu svítí kontrolka airbagu. Mě svítí stále a nechce zhasnout i při výmene baterky sviti porad a pod sedačkou nemůžu najit žadný kabilek xD nevite čim by to mohlo být a nebo kde ten kabílek přesne je? Jedna se o peugeot 206 r2003 14.i. Předem díky :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona už asi sama nezhasne :aut. Problem može byť v sedaku (prerusený kabel hlavne u 3dv ) alebo v tom kružku na volante - toto je u 206 najcastajsie (skus dia).... A malo si toho napisal, napr. ak ti to svieti od začiatku tak tam možno žiadny AIRbag nemaš :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty už máš nejspíš mux u mojí 206 nemux mi svítí airbag - airbag mám ale nemám \"nabitou\" jednotku :) ....

Může to být taky někde přerušené spojení mezi jednotkou a bagem... popřípadě i vybouchlej airbag, takže by to svítilo, protože tam není :P

Projdi všechny kabely co jdou k airbagům + kroužek u volantu, může to být jen přerušený drát apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano u mé 206 to podle fotky neni jestli jsem dnes spravne koukal tak mi do pasu vede jeden oranžový kabel. Ale pořad stále nevim čim by to mohlo byt :(

Najlepsie bude zajst na diagnostiku a budes vediet na com si.

[upravil dne 9/4/12 21:02 od pito.za]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mxmen:Asi slimak pod volantom.

To ReaPerek:Asi Ti zostava metoda pokus-omyl.Zozen si zopar rezistorov cca 2,4ohm aspon 2watove a odpoj baterku,rozpoj konektor na bezp.pase a prepoj koncovku tym rezistorom. Takto mozes spravit aj koncovky pod volantom, a airbag spoujazdca.

Malo by o zhasnut.

Ak ano,mas niekde zly kontakt na konektore,alebo vadnu patronu bud v pasoch,alebo v airbagu.

Treba len skusat.

ALE PREDTYM ODPOJ BATERKU!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...